-, Akcesoria PS 4 Pro, Testy-Test kontrolera DualShock 4 od Shock Controllers!

Test kontrolera DualShock 4 od Shock Controllers!

Od momentu premiery konsoli PlayStation 4 kontroler DualShock 4 pojawił się na rynku w kilkunastu wersjach. A gdybyśmy powiedzieli Wam, że możecie stworzyć własną wersję kontrolera, dopasowaną do Waszych preferencji?

Niespełna tydzień temu natknęliśmy się nietypowe kontrolery DualShock 4! Poza zmodyfikowaną obudową posiadały dwie łopatki, co mogło wydawać się zaskakujące! Prawdę mówiąc kontrolery tego typu stosowane są przez zawodowych graczy, biorących udział w wielkich wydarzeniach takich, jak: Call of Duty XP, gdzie zdecydowanie liczą się zdolności manualne. Dystrybutorem tych nietypowych kontrolerów na polskim rynku okazała się firma Shock Controllers

Shock Controllers zrywa z dotychczasowymi rozwiązaniami!

Jak wiecie, obecne trendy zmierzają  ku personalizacji przedmiotów. Samochody, laptopy czy konsole do gier mogą wyglądać inaczej! Dlaczego więc nie spersonalizować kontrolera DualShock 4? Modyfikacja podstawowej konstrukcji dotyczy przede wszystkim obudowy, drążków analogowych, czy choćby przycisków. Firma Shock Controllers poszła o krok dalej, oferując nietypową modyfikacją przycisków: trójkąt, kółko, krzyżyk i kwadrat! Większość osób korzystających z kontrolera Sony nie zdawała sobie sprawy, że istnieje taka możliwość! 

Gdzie jest kółko, krzyżyk, trójkąt czy kwadrat?

Spokojnie, wszystkie przyciski są na swoim miejscu, natomiast kontroler DS4 od Shock Controllers poszedł o krok do przodu oferując możliwość konfiguracji 2 spośród 4 przycisków. Jak to działa? W dolnej części kontrolera zamontowano 2 łopatki, które idealnie zastępuję np. przyciski X czy O. Zastanawiacie się w jakim celu używa się łopatek? To proste! Odciążając kciuk od sterowania przyciskami kontrolera uruchamiacie automatycznie dodatkowe palce do sterowania najważniejszymi przyciskami. Zabieg ten ma na celu lepszą harmonizację ruchu dłoni, która przekłada się na szybsze reagowanie w trakcie rozgrywki. Uwierzcie nam to działa! Testy łopatek przeprowadziliśmy w beta Battlefield 1 i musimy przyznać, że obsługa jest prosta i intuicyjna. Umożliwia szybsze reagowanie na elementy rozgrywki, w tym przypadku chowanie się za przeszkodami. Jednym słowem rewelacja!

Wygląd ma znaczenie!

Personalizacja własnego kontrolera DS4 to nie tylko modernizacja obudowy, ale również podstawowych elementów kontrolera, jak drążków analogowych czy przycisków. Wyobraźcie sobie, że zmieniacie swoją obudowę na białą, a drążki analogowe pozostają takie same, czyli czarne. To takie nudne i przewidywalne. Przecież drążki można wymienić np. na czerwone i od razu Wasz kontroler nabiera uroku. A może warto zastanowić się nad napisem, który w 100% spersonalizuje Wasz kontroler? Możliwości jest wiele! W tej materii macie pełną swobodę. Jeżeli jesteście ciekawi jak to działa to wystarczy, że obejrzycie nasz krótki filmik instruktażowy, który zamieściliśmy poniżej!

DualShock 4 od Shock Controllers – jaki tak naprawę jest?

Niezwykły, piękny, urzekający a przede wszystkim taki, jaki moglibyśmy sobie wymarzyć. Dodatkowe łopatki i personalizacja przycisków, nowe ładniejsze gałki analogowe i nietypowa obudowa podpisana tak jak chcesz! Czego chcieć więcej. Urządzenie deklasuje podstawowe modele DS4 w przebiegach, a co najważniejsze jest Wasze i tylko Wasze. Możecie być pewni, że posiadacie w swoich rękach kontroler jedyny w swoim rodzaju!

Autor: | 2016-10-17T17:26:34+00:00 12 września 2016 08:46|Kategorie: Akcesoria PS 4, Akcesoria PS 4 Pro, Testy|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o