-, Informacja ogólna, Testy BETA, Video, Zapowiedzi PS4-Testy beta “Battlefield 1” na PS4 oficjalnie potwierdzone!

Testy beta “Battlefield 1” na PS4 oficjalnie potwierdzone!

Dzień dobry Playowicze!

Dosłownie za 2 dni rozpoczną się jedne z największych targów Gamescom 2016, które mogą zgromadzić od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy uczestników. Wiele firm prześciga się w informacjach o swoich nowościach, mając nadzieję, że to właśnie ich stoisko będzie najbardziej oblegane. Oczywiście studio DICE nie mogło zostać w tyle i oficjalnie potwierdziło otwarte testy beta gry “Battlefield 1“, które rozpoczną się 31 sierpnia 2016 roku. Dostęp do testów beta będą mieli wszyscy pod warunkiem, że zarejestrują się na oficjalnej stronie, którą znajdą tutaj (maksymalnie do 21 sierpnia 2016 roku)! 

Źródło: Battlefield (Youtube)

Czego możecie się spodziewać? W otwartych testach beta otrzymacie dostęp do 2 trybów rozgrywających się na pustyni Synaj! Tryb “Conquest” rozegra się na planszy dla maksymalnie 64 graczy, z których część będzie w walczyła w szeregach piechoty, inni wejdą w posiadanie samolotu, czołgu lub innego wozu opancerzonego. Tak naprawdę liczy się ilość zabitych żołnierzy przeciwnej drużny! Tryb “Rush” umożliwi rozgrywkę dla maksymalnie 24 graczy podzielonych na 2 zespoły. Pierwsi atakują z nadzieją zniszczenia telegrafu a drudzy będą starali się temu zapobiec! 

Jeżeli nadal nie jesteście przekonani do wzięcia udziału w testach beta nowego “Battlefield 1” to może najnowszy zwiastun przygotowany specjalnie na targi Gamescom 2016 pozwoli Wam na zmianę decyzji?

Autor: | 2016-10-17T17:26:41+00:00 15 sierpnia 2016 10:13|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna, Testy BETA, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o