Nie możecie się doczekać otwartych testów beta Mass Effect: Andromeda? Jeżeli zdążyliście się zapisać na oficjalnej stronie gry “Ruszyły zapisy do testów beta Mass Effect: Andromeda na PS4!” to już w najbliższym czasie otrzymacie dostęp do testów trybu multiplayer!

A więc plotki o planowanych testach beta gry “Mass Effect: Andromeda” znalazły swoje odzwierciedlenie w rozmowie Ian’a Fraziera (BioWare Lead Designer) z jednym z graczy, którzy z niecierpliwością czekają na nową odsłonę Mass Effect. Na oficjalnym kanale Ian’a w serwisie Twitter pojawiła się wzmianka o zbliżających się testach beta, które zostały tak naprawdę zapowiedziane na początku listopada 2016 roku. 

Źródło: eapolska (Youtube)

Ian Frazier  potwierdził, że studio BioWare chce jeszcze w tym miesiącu udostępnić graczom pokaźny kawałek mapy dla trybu multi, ale nie wyklucza dostępu do kawałka kampanii z wątku fabularnego. Oczywiście dostęp będą mieli gracze na wszystkich platformach włącznie z PlayStation 4. No cóż, pozostaje nam czekać tylko na konkretną datę i rozpocząć swoją przygodę w nowej odsłonie uniwersum Mass Effect!