-, Testy BETA-Testy BETA ” Trackmania Turbo” czas zacząć!

Testy BETA ” Trackmania Turbo” czas zacząć!

Gotowi do wyścigów, areny czekają! Począwszy od dzisiejszego dnia (od 14:00) aż do poniedziałku 21 marca 2016 roku (do 14:00) będziecie mogli wejść do świata niepowtarzalnych wyścigów w świeżo udostępnionych testach BETA “Trackmania Turbo“. Jedyne co musicie zrobić to wejść do sklepu PlayStation Store, pobrać wersję BETA, którą znajdziecie tutaj i rozpocząć rywalizację z milionami graczy na całym świecie.

“Trackmania Turbo” to niezwykle ciekawa gra zręcznościowa, której głównym założeniem jest pokonywanie skomplikowanych tras, pełnych zawiłych przeszkód, beczek czy ramp. Do dyspozycji graczy oddano ponad 200 zróżnicowanych pod kątem trudności tras, których pokonanie wymaga nie tylko świetnej zręczności, ale również nienagannego refleksu. Dodatkowym elementem zwiększającym atrakcyjność gry poza wyścigami jest możliwość budowania własnych tras, których stopień trudności ustalacie sami.

Jeżeli po testach BETA uznacie, że to właśnie “Trackmania Turbo” powinna znaleźć się na dyskach Waszych konsol to wystarczy, że wejdziecie do sklepu PlayStation Store i złożycie zamówienie w pre-orderze  za jedyne 144 PLN. Premiera gry zapowiedziana jest na 24 marca 2016 roku. 

Autor: | 2016-10-17T17:27:24+00:00 18 marca 2016 16:52|Kategorie: Informacja ogólna, Testy BETA|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o