-, Video, Zapowiedzi PS4-“The Amnesia Collection” trafi na konsolę PS4 pod koniec listopada!

“The Amnesia Collection” trafi na konsolę PS4 pod koniec listopada!

Dzień dobry Playowicze!

Mamy świetną wiadomość dla fanów survival horroru “Amnesia: The Dark Descent“, który ponad 6 lat temu trafił na komputery PC. Studio Frictional Games oficjalnie potwierdziło premierę “Amnesia Collection” na konsolę PlayStation 4, w której skład poza wspomnianym “Amnesia: The Dark Descent” wejdzie druga część “Amnesia: A Machine for Pigs”. Amnesia: The Dark Descent to mroczna przygodówka oparta na konwencji survival horroru. Gracze wcielają się w postać mężczyzny, który stracił pamięć w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Źródło: frictionalgames (Youtube)

Przemierzając korytarze ponurego zamku główny bohater stara się rozwikłać zagadkę swojej ułomności. W drugiej odsłonie Amnesia: A Machine for Pigs fabuła skupia się na przedsiębiorcy Oswaldzie Mandusie, który w skutek nieszczęśliwego wypadku zapada w śpiączkę. Po kilku miesiącach budzi się w odosobnieniu. Jedyne co słyszy to dziwny odgłos maszyny dochodzący z piwnicy. Obie odsłony budują napięcie poprzez brak możliwości konfrontacji z potworami. Jedyne co Wam pozostaje to ucieczka i walka o przetrwanie. 

Premierę pakietu na konsolę PS4 zapowiedziano na 22 listopada 2016 roku w sugerowanej cenie 119 PLN, natomiast posiadacze subskrypcji PlayStation Plus mogą liczyć na rabat w wysokości 25% (czyli 89,25 PLN). W dniu premiery kolekcja będzie dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store, natomiast firma CENEGA nie wyklucza wydania jej w wersji pudełkowej. 

Autor: | 2016-10-19T21:49:12+00:00 19 października 2016 09:44|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o