-, Video, Zapowiedzi PS4-“The Bunker” przerazi Was na śmierć!

“The Bunker” przerazi Was na śmierć!

Dzień dobry Playowicze!

The Bunker” to pierwsza gra na konsolę PlayStation 4 stworzona w technologii Full Motion Video, za którą stoi studio Splendy Interactive przy współpracy z Wales InteractiveAkcja gry rozgrywa się 30 lat po wybuchu bomby atomowej na terenach Wielkiej Brytanii. Gracz wciela się w postać jedynego ocalałego z wybuchu mieszkańca ogromnego schronu przeciwatomowego. Po 30 spędzonych latach, w czasie których przeżył śmierć swoich bliskich postanawia wydostać się na powierzchnię. Sęk w tym, że najpierw musi się odpowiednio do tej misji przygotować. Rozpoczyna eksplorację miejsc, w których spróbuje odnaleźć potrzebne do misji narzędzia i wyposażenie. Niestety będzie musiał wejść do pomieszczeń, które dotąd omijał szerokim łukiem, gdyż kryją w sobie mroczne tajemnice!

The Bunker” pod względem rozgrywki nie różni się od wielu gier, w których eksploracja otoczenia stanowi podstawę fabuły. Natomiast istotną cechą jest oprawa wizualna, która została stworzona przy pomocy sekwencji w udziałem prawdziwych aktorów. To tak, jakbyście brali udział w filmie, w którym wykonywanie poszczególnych czynności niesie za sobą określony skutek. Każda Wasza decyzja ma wpływ na przebieg historii, w której najważniejszym elementem jest unikać wielu zagrożeń i przede wszystkim pozostać żywym.

Jak przystało na produkcję FMV większość scen została nakręcona w prawdziwym brytyjskim bunkrze z udziałem znanych aktorów, takich jak: Grahame Fox (znana z Gry o tron), Jerome’a St. John Blake’s (Star Wars) czy choćby Adama Brown’a (znanego z Hobbita). Niezwykle mroczny klimat gry uzupełnia świetnie dobrana oprawa muzyczna autorstwa samego Doma Shoveltona. Premiera gry “The Bunker” na konsolę PlayStation 4 planowana jest na 14 września 2016 roku. Pre-order dostępny jest w sklepie PlayStation Store w cenie 67,20 PLN (dla posiadaczy aktywnego PS Plus’a – normalna cena 84 PLN). 

Autor: | 2016-10-17T17:26:36+00:00 2 września 2016 09:11|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o