-, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4-The Last Guardian – prezentacja demo na E3 2016!

The Last Guardian – prezentacja demo na E3 2016!

Tytuł The Last Guardian jest w produkcji od 2007 roku, pierwsze oficjalne zapowiedzi miały miejsce podczas E3 2009. Gra miała ukazać się w 2011 roku jako wersja exclusive na PS3 . Dziś patrząc z perspektywy czasu, wiemy że produkcja znacznie się przedłużyła, a gra będzie wydana na PS4. Podczas targów E3 2015 w trakcie konferencji prasowej, Sony zapowiedziało premierę na 2016 rok. Miejmy nadzieję, że tym razem dojdzie ona do skutku. Demo The Last Guardian prawdopodobnie zostanie zaprezentowane podczas tegorocznych targów E3 2016.

The Last Guardian (w skrócie) – bohaterem gry jest młody chłopiec, który zaprzyjaźnia się z dużym stworzeniem Trico. Przyjaciele razem uciekają przed poszukującymi ich strażnikami. My (jako gracz) kontrolując chłopca, będziemy mieli za zadanie manipulować Trico oraz szkolić go jak prawdziwe zwierzę. Współpraca chłopca i Trico jest niezbędna by dostać się na wyżej położone lub odległe miejsca. Im wyżej będziemy się piąć, a nasza współpraca z Trico będzie lepsza, tym więcej będziemy mogli wymagać od naszego “przyjaciela” wydając mu komendy. 

Produkcją gry zajmuje się Team Ico, które na swoim koncie  ma takie tytuły jak: “Ico” czy “Shadow of the Colossus”. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za tworzenie The Last Guardian jest Fumito Ueda, który odpowiada nie tylko za projekt, ale i za reżyserię. W związku ze znaczącym opóźnieniem premiery gry na Fumito Ueda spadła lawina krytyki. W poniższym materiale video możecie zobaczyć linię obrony, jaką przyjął twórca The Last Guardian.

Autor: | 2016-10-17T17:27:10+00:00 31 maja 2016 10:27|Kategorie: Informacja ogólna, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o