-, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-The Last of Us: Part II – czyżby w Seattle?

The Last of Us: Part II – czyżby w Seattle?

Dzień dobry Playowicze!

Kilkuminutowa video prezentacja The Last of Us: Part II na targach Paris Games Week 2017 stała się początkiem wielu spekulacji na temat miejsca akcji nowej produkcji studia Naughty Dog. Czy to będzie Seattle?

Co prawda nowy zwiastun The Last of Us: Part II nie zdradza wielu szczegółów, ale wprawni fani dostrzegli kilka ważnych elementów wskazujących na przeniesienie akcji nowej odsłony do miasta Seattle w stanie Washington. Właśnie na tą lokalizację wskazuje architektura budynku Buttnick Building, znajdującego się przy 206 1st Ave S Seattle, WA 98104 w stanie Washington. Dodatkowo kompleks parkingów znajdujący się niedaleko wspomnianego budynku zdaje się potwierdzać, że nowym miejscem przygód Ellie i Joel-a będzie właśnie miasto Seattle.

Oczywiście na ekskluzywnej konferencji na PGW 2017 Neil Druckmann (Dyrektor Kreatywny studia Naughty Dog) nabrał wody w usta i nie potwierdził tych doniesień. Wydaje się jednak wielce prawdopodobne, że akcja nowej odsłony The Last of Us przeniesie graczy do Seattle. Przyglądając się dokładniej otoczeniu, które towarzyszy scenie w nowym materiale video można zobaczyć charakterystyczną roślinność dla tego regionu oraz modele samochodów w tym radiowozów, które można spotkać wyłącznie w stanie Washington. Niestety to tylko domysły i na oficjalne potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Liczymy, że w najbliższym czasie twórcy ze studia Naughty Dog zaprezentują kolejny materiał video, zdradzający o wiele więcej szczegółów. Być może będzie on potwierdzeniem naszych przypuszczeń!  

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Autor: | 2017-11-06T14:53:20+00:00 6 listopada 2017 09:45|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |1 komentarz

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "The Last of Us: Part II – czyżby w Seattle?"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tentacle
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Jeżeli okaże się to prawdą to Seattle stanie się chyba miastem świata gier. Fabuła wielu gier została osadzona w Seattle.