-, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-The Last of Us: Part II jednak powstanie!

The Last of Us: Part II jednak powstanie!

PlayStation Experience 2016 to prawdziwe święto graczy, na którym nie mogło zabraknąć studia Naughty Dog. Ku zaskoczeniu wielu odwiedzających przedstawiciele Naughty Dog zaprezentowali krótki zwiastun The Last of Us: Part II, który wprawił w osłupienie nie tylko przedstawicieli naszego serwisu, ale i wszystkich zebranych na sali!

Co prawda nowy zwiastun nie zdradza wielu szczegółów, ale te kilkadziesiąt sekund uruchomiło wyobraźnię. Widzimy Ellie kilka lat po wydarzenia z pierwszej części, grającą na gitarze, jak gdyby nic się nie stało! Prawda jest taka, że gdy do pomieszczenia wchodzi Joel wszystko się zmienia! Ellie poprzysięga zemstę na wszystkich nieumarłych! Prawda jest taka, że takiego zwiastuna dawno nie widzieliśmy. Nie możecie go przegapić!

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Oczywiście po prezentacji zwiastuna The Last of Us Part II zostaliśmy zaproszeni na prawie godzinny panel z twórcami gry. Neil Druckmann, Ashley Johnson i Troy Baker zdradzili kilka szczegółów z nadchodzącej małymi krokami premiery sequela najlepszej gry w historii PlayStation! Ponad 40 minutowy materiał video znajdziecie poniżej!

Dowiedzieliśmy się z niego, że w drugiej odsłonie The Last of Us wcielimy się bądź co bądź dorosłą już Ellie, która rozpocznie swoją przygodę ogarnięta rządzą zemsty do całego świata i niestety Joela! Co prawda nie dojdzie między nimi do jawnej wojny, ale fabuła gry będzie nastawiona na walkę i ogólny chaos. Ellie, po wydarzenia z pierwszej części chce znaleźć winnego obecnej sytuacji i wymierzyć mu sprawiedliwość! 

Źródło: PlayStation (Youtube)

The Last of Us Part II jest kierowana głównie na konsole PlayStation 4 Pro. Twórcy obiecują niezwykłą oprawę graficzną w 4K przy 60kl/s, podpartą wieloma nowinkami oraz rozwiniętą mechanikę rozgrywki. Tak naprawdę nowa odsłona The Last of Us ma stać się pierwszą grą, pokazującą pełne możliwości PS 4 Pro. Oprawę muzyczną powierzono ponownie  argentyńskiemu kompozytorowi Gustavo Santaolalli, który za ścieżkę dźwiękową z pierwszej części otrzymał wiele prestiżowych nagród. Więcej informacji, w tym fragmenty rozgrywki poznamy już niedługo, więc śledźcie serwis Playstation4you a nic nie umknie Waszej uwadze!

Autor: | 2016-12-05T13:50:24+00:00 3 grudnia 2016 18:34|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |6 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "The Last of Us: Part II jednak powstanie!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
He-Man
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

O matko, to była pierwsza gra, w którą grałem najpierw na PS3 a potem na PS4. Drugą część biorę w ciemno!

Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Kocham The Last of Us! Dla drugiej części kupię nawet PS4Pro. Szkoda, że jeszcze trzeba tyle czekać!

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3

Ja też! Już myślę o wymianie na Pro. Playstation4you a może byście zrobili prosty serwis aukcyjny , tylko dla użytkowników, którzy chcą sprzedawać Playstation?

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3

I stało się światło! To jest gra, do której często wracam! Naughty Dog to mistrzowie!

Small.pitter
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Super zdjęcie, super artykuł, super gra! Pozostaje tylko czekać na nową porcję informacji!

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Magiczna wiadomość. W końcu to The Last of Us. Teraz mam po co żyć:)