-, Gry PS 4, Gry PS 4 Pro-“The Last of Us: Remastered” zaktualizowane do obsługi PS 4 Pro!

“The Last of Us: Remastered” zaktualizowane do obsługi PS 4 Pro!

Jak dobrze wiecie, premiera PlayStation 4 Pro odbędzie się już za niespełna tydzień. We wcześniejszym artykule “inFAMOUS: Second Son z łatką do PS 4 Pro!” napisaliśmy o dość sporej poprawce do gry inFAMOUS: Second Son, która wzbogaci produkcję studia Sucker Punch o możliwość uruchomienia jej w rozdzielczości 4K przy włączonym trybie HDR.

Tym razem przyszedł czas na rewelacyjną grę “The Last of Us Remastered“! Studio Naughty Dog wydało na świat nową aktualizację o numerze 1.07, która umożliwi uruchomienie gry na konsoli PS 4 Pro z rozdzielczością 4K przy 30kl/s. oraz poprawi jakość dźwięku stereo. Gracze, którzy będą chcieli uruchomić grę The Last of Us w 60kl/s będę to mogli zrobić, ale jedynie przy rozdzielczości 1080p. 

Skoro studio Naughty Dog pokusiło się o aktualizację gry “The Last of Us Remastered” to tak naprawdę pojawienie się patcha do Uncharted 4: Kres Złodzieja to tylko kwestia czasu!

Autor: | 2016-11-02T16:38:43+00:00 2 listopada 2016 13:31|Kategorie: Dodatki do gier PS 4 Pro, Gry PS 4, Gry PS 4 Pro|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o