-, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-“The LEGO Ninjago Movie Video Game” zaprasza do Ninjago City już w październiku!

“The LEGO Ninjago Movie Video Game” zaprasza do Ninjago City już w październiku!

Nie możecie doczekać się kolejnej gry z klockami Lego w roli głównej? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość, bowiem nadchodzi The LEGO Ninjago Movie!  

Jak przystało na fabułę gry opartą o scenariusz filmu The LEGO Ninjago Video gracze trafią do zniszczonego przez Lord Garmadon miasta Ninjago City. Grupka wyszkolonych Ninja pod przywództwem mistrza Wu stanie do walki z bezwzględnym Lordem. Ich celem jest przywrócenie ładu i porządku w zniszczonym mieście. Schemat rozgrywki oparty jest o dynamiczną grę akcji, w której poza eksploracją lokacji  i prostymi zagadkami istotnym elementem jest rozbudowana sekwencja pojedynków, oparta na umiejętnościach poszczególnych bohaterów.

Istotną zmianą w The LEGO Ninjago Movie Video Game jest możliwość rozegrania fabuły w trybie współpracy z trójką przyjaciół. To dość nowa forma rozgrywki, jak przystało na klocki LEGO, ponieważ wcześniejsze odsłony serii umożliwiały rozgrywkę wyłącznie w trybie dla jednego gracza. Oprawa graficzna stylizowana jest na analogicznych produkcjach spod znaku studia Traveller’s Tales, tak więc możecie liczyć na naprawdę charakterystyczny styl graficzny. Środowisko gry pozwala na niszczenie wielu elementów, które można wykorzystać do budowy kolejnych przedmiotów, służących do dalszego przemieszczania się.

Premiera gry The LEGO Ninjago Movie Video Game (w sugerowanej cenie 209,99 PLN np. w Muve.pl) na konsolę PlayStation 4 została wyznaczona na 6 października 2017 roku. 

Autor: | 2017-07-28T09:03:38+00:00 27 lipca 2017 11:26|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |4 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "“The LEGO Ninjago Movie Video Game” zaprasza do Ninjago City już w październiku!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14
Ocena :
     

LEGO tak, Każda część mnie bawi i rozśmiesza. Zresztą kto nie lubi klocków w akcji.

Nathan_Drake
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Szkoda, że cena zabija. Takie gry powinny być po max 150 zł. Chętnie zagram, jak ceny spadną.

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Lego jest spoko, więc czekam na premierę. Wolałbym Gwiezdne Wojny, ale może być i Ninjago:)

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Lego Ninjago, nie podziękuje.