-, Poradniki PS VR, Video-“The Solus Project” premierowo na PS VR!

“The Solus Project” premierowo na PS VR!

Jeżeli do tej pory nie znaleźliście argumentów, opowiadających się za zakupem PlayStation VR to może dzisiejsza premiera The Souls Project skłoni Was do decyzji!

Survivalowy sandbox z widokiem FPP The Solus Project oficjalnie trafił do sklepu PlayStation Store w cenie 84 PLN (subskrybenci PS Plus mogą liczyć na 20% rabat). Łudząco podobny projekt do ciepło przyjętej gry Farpoint umożliwia graczom eksplorację nieodkrytych przez człowieka planet, w poszukiwaniu najlepszego miejsca do założenia kolonii. W trakcie lądowania na jednej z planet po kilkunastu latach międzygalaktycznej podróży statek ulega uszkodzeniu i cała załoga ginie, z wyjątkiem jednego pilota. Jedyne co mu pozostaje to eksploracja obcej planety w poszukiwaniu systemu komunikacji, umożliwiającego kontakt z ekipą ratunkową.   

Tak naprawdę fabuła gry The Solus Project skupia się na rozwiązywaniu łamigłówek i zagadek oraz przetrwaniu w ekstremalnych warunkach.  W trakcie eksploracji planety gracz musi zadbać o wyżywienie, temperaturę ciała, nawodnienie organizmu i odpowiednio przygotować ocalałego pilota na konfrontację z nieznanymi dotąd wrogimi gatunkami zwierząt. Oczywiście eksploracja terenu umożliwia pozyskanie różnego rodzaju surowców, umożliwiających tworzeni nowych przedmiotów, narzędzi oraz modyfikacji broni.  Dzięki zastosowaniu wydajnego silnika graficznego Unreal Engine 4 oprawa graficzna charakteryzuje się wysokim poziomem detali i szczegółowością otoczenia. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

The Solus Project jest kolejną grą stworzoną na potrzeby PlayStation VR, która pozwoli Wam przenieść się na tajemniczą i pozornie niezamieszkała obca planeta Gliese-6143-C, kryjącą w sobie wiele tajemnic. Jeżeli szukacie ciekawej gry, pełnej nieoczekiwanych zwrotów to z pewnością powinniście zajrzeć do sklepu PlayStation Store. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Autor: | 2017-09-18T17:57:38+00:00 18 września 2017 12:26|Kategorie: Gry PS VR, Poradniki PS VR, Video|Tagi: , , |1 komentarz

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "“The Solus Project” premierowo na PS VR!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Graficznie padaka. Z fabułą nie dyskutuje, ale nic nie pobije Farpointa.