Dzień dobry Playowicze!

PlayStation VR to jedna z najlepiej przyjętych technologii w świecie gier. Za sukcesem Sony stoi przede wszystkim ilość dostępnych gier, które pojawiły się w dniu premiery PS VR. Mieliśmy już styczność z grami, w których strach odgrywa istotną rolę jak: Until Dawn: Rush of Blood czy Here They Lie, podwodnym światem serwowanym przez PlayStation VR World, znakomitą przygodówką Robinson: The Journey czy strzelankami w postaci EVE: Valkyrie i Call Of Duty: Infinite Warfare Jackal Assault VR Experience. Tym razem przyszedł czas na podróż w czasie, którą będziecie mogli odbyć przy pomocy Time Machine VR!

Time Machine VR to zupełnie nowa niezwykle porywająca gra przygodowa niezależnego studio Minority Media! Fabuła gry skupia się na podróżach w czasie przy pomocy nowoczesnej technologii. Po założeniu okularów PS VR gracz rozpoczyna misję zbadania prehistorycznego świata z czasów ery jurajskiej, w którym poznaje życie zwierząt w ich naturalnym środowisku. Głównym zadaniem jest zebranie istotnych danych, poprzez skanowanie napotkanych gatunków! Niestety, jak przystało na okres ery jurajskiej na drodze głównego bohatera pojawiają się drapieżne dinozaury, które tak łatwo nie poddadzą się badaniu. 

Oprawa graficzna została oparta na silniku Unreal Engine 4, więc mamy do czynienia z wysoką jakością detali. Premiera gry Time Machine VR na PlayStation VR została zapowiedziana pod koniec roku, chociaż z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że prawdopodobna premiera odbędzie się pod koniec stycznia 2017 roku. Niestety na obecną chwilę nie podano sugerowanej ceny!

Źródło: PlayStation (Youtube)