-, Video, Zapowiedzi PS4-“Titanfall 2” w nowych zwiastunach dla jednego gracza i trybu multi!

“Titanfall 2” w nowych zwiastunach dla jednego gracza i trybu multi!

Co prawda do premiery “Titanfall 2” pozostało jeszcze kilka miesięcy (wyznaczona na 28 października 2016 roku) to mimo wszystko jedna z najlepiej zapowiadających się strzelanek FPP na konsolę PS4 nie pozwala o sobie zapomnieć. Studio Respawn Entertainment wraz Electronic Arts Inc przygotowali nowy materiał video z rozgrywki dla jednego gracza i trybu multi. Trzeba przyznać, że zwiastuny są po prostu niesamowite a oprawa graficzna godna konsoli nowej generacji. Szykuje się prawdziwy jesienny hit, które zatrzyma wielu graczy w długie, chłodne wieczory!

Zresztą zobaczcie sami!

Tryb Single Player!

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Tryb Multiplayer!

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Jeżeli szukacie więcej informacji na temat gry “Titanfall 2” do zapraszamy Was do zapoznania się z naszym poprzednim artykułem lub na oficjalną stronę gry, którą znajdziecie tutaj. Przypominamy, że sklepie PlayStation Store czekają na Was pre-order’y w wersji “Standardowej” (w cenie 269 PLN) i “Edycji specjalnej” (w cenie 349 PLN). 

Autor: | 2016-10-17T17:26:58+00:00 29 czerwca 2016 11:45|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o