-, Video, Zapowiedzi PS4-Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w ponad 20 minutowej rozgrywce single player!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w ponad 20 minutowej rozgrywce single player!

Według studia Ubisoft nowa odsłona “Ghost Recon Wildlands” przeniesie graczy w zupełnie inny wymiar. Niezwykle wciągająca fabuła dla jednego gracza, rozbudowany tryb kooperacji dla maksymalnie 4 graczy i ogromny świat zróżnicowanych terenów Boliwii to tylko część niespodzianki, którą będziecie mogli odkryć już 7 marca 2017 roku. 

Ghost Recon Wildlands to zdecydowany faworyt marcowych premier na konsolę PlayStation 4. Akcja gry rozgrywa się na terenach Boliwii, gdzie elitarny oddział amerykańskich żołnierzy zwanych “Ghost Recon” wkracza na ścieżkę wojenną z potężnym kartelem narkotykowym. Co prawda rozbicie kartelu od wewnątrz wymaga nie tylko umiejętności bojowych, ale również przywódczych. W trybie single player gracz nadal pozostaje członkiem czteroosobowego zespołu, natomiast jego działania skupiają się na wykonywaniu zadań w oparciu o zarządzanie całym zespołem sterowanym przez SI. Oczywiście priorytetem w wykonywaniu zadań jest odpowiednie sterowanie zespołem przez jednego z członków przy pomocy wielu komend, dostępnych z poziomu menu.

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

W ponad 20 minutowym materiale video przedstawiono jedną z misji w trybie single player, w której przedstawiciel studia Ubisoft demonstruje system poruszania się i sterowania czteroosobową grupą elitarnych żołnierzy. Oczywiście każda misja i sposób jej zaliczenia wymaga odpowiedniego planowania i strategii, ponieważ od sposobu realizacji misji zależy rozwój postaci (zdobyte punkty doświadczenia). Dodatkowym elementem wpływającym na atrakcyjność wykonywania poszczególnych misji jest dość pokaźny ekwipunek żołnierzy, którzy tak naprawdę mają dostęp do wielu nowinek technicznych jak: wielozadaniowe drony, będące oczami i uszami zespołu.

Po względem mechaniki Ghost Recon Wildlands wyróżnia się na tle poprzednich odsłon serii. W tym przypadku deweloperzy oddali w ręce graczy ogromny świat, w którym fabuła kształtowana jest przez działania gracza. Nieliniowość fabuły, szeroka gama ekwipunku i pojazdów, pomagających w wykonaniu misji oraz niezliczona ilość dróg jej wykonania to zdecydowane plusy nowej odsłony Ghost Recon.  

Autor: | 2017-01-23T16:55:30+00:00 23 stycznia 2017 11:19|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |7 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w ponad 20 minutowej rozgrywce single player!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Zarąbista rozgrywka. Właśnie dlatego kupię tą grę. Tylko i wyłącznie dla trybu dla jednego gracza.

Jasmina_o
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6

Zapowiada się całkiem nieźle. Poczekam na testy beta i wtedy podejmę decyzję!

Iceman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Będzie się działo. To chyba najlepsza gra z serii Ghost Recon. Czekam na testy beta!!!

Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Ghost Recon Wildlands to absolutne must have jak dla mnie. Ubisoft dajcie dostęp do testów, jak w przypadku For Honor!!!

Helldiver
Użytkownik
ADEPT

U mnie też nie może zabraknąć Ghost Recon. Nie ma innej opcji, mam nadzieję że się nie zawiodę. A co do testów. Trudno powiedzieć, co zrobi Ubisoft. 🙂

Depsus-Andrew
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3

To jest mistrzunio wśród strzelanek. W sumie czekam tylko na Ghost Recon!

Crazygamer
Użytkownik
ADEPT

Będzie w co grać w marcu. wideo nakręca!