-, Video-Tom Clancy’s The Division – globalne wydarzenie “Zasadzka” startuje 23 stycznia!

Tom Clancy’s The Division – globalne wydarzenie “Zasadzka” startuje 23 stycznia!

Dzień dobry Playowicze!

Przypuszczamy, że wielu z Was już dawno zapomniało o flagowym produkcie Tom Clancy’s The Division studia Ubisoft, które na 23 stycznia 2018 roku zaplanowało wielkie wydarzenie “Zasadzka”, rozszerzające rozgrywkę o nowe lokacje, broń oraz ekwipunek!

Źródło: Ubisoft Polska (Youtube)

Ostatnia duża (bezpłatna) aktualizacja 1.8 “Resistance” do Tom Clancy’s The Division pojawiła się prawie 2 miesiące temu (5 grudnia 2017 roku), dodając nowe lokacje w West Side Pier i nowe tryby Resistance (tryb PvE) oraz Skirmish (tryb PvP). Idąc za sukcesem poprzednich wydarzeń studio Ubisoft przygotowało kolejną odsłonę Ambush (Zasadzka), która potrwa przez okrągły tydzień, czyli do 30 stycznia 2018 roku. Celem nowego wydarzenia jest powrót do źródła The Division, czyli bezpośredniej konfrontacji z wykorzystaniem osłon i fortyfikacji.

Głównym założeniem wydarzenia Zasadzka jest zatrzymanie lub spowolnienie Agentów ostrzałem zza osłon.  Walki będą prowadzone w takich lokacjach jak: Time Square, Broadway Emporium, Police Academy, Queens Tunnel oraz Dragon’s Nest. Każdy z graczy, który weźmie udział w wydarzeniu będzie miał szansę na pozyskanie nowego wyposażenia! Więcej informacji o nowym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Autor: | 2018-01-24T10:45:27+00:00 23 stycznia 2018 13:11|Kategorie: Dodatki do gier PS 4, Video|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o