--“Tom Clancy’s The Division” oferuje 26 misji!

“Tom Clancy’s The Division” oferuje 26 misji!

8 marca 2016 to data premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego kwartału. Oczywiście mówimy o grze “Tom Clancy’s The Division“, za która odpowiedzialne jest szwedzkie studio Massive Entertainment znane z Just Dance, Assassin’s Creed Revelations czy choćby Far Cry 3. Według nieoficjalnego źródła dostępnych będzie 26 misji, z których przyjmując czas przejścia jednej misji na poziomie 30 minut możemy założyć, że gra “Tom Clancy’s The Division” pozwoli Wam na 13 godzinną rozrywkę. Oczywiście te dane nie są potwierdzone więc powinniście przyjąć je z przymrużeniem oka. Zresztą według nas 30 minut na misję to trochę mało, biorąc pod uwagę otwarty świat, jaki oferuje nowa produkcja Massive Entertainment.

Poza trybem fabularnym będziecie mieli możliwość stoczenia walki w tryby PvP, co w dużym stopniu podnosi rangę samej gry. Poza ilością misji, jak i szacowanego czasu przejścia udało się nam dotrzeć do opisów podstawowego uzbrojenia. Dostępnych będzie ok 140 rodzajów broni, wyposażenia, maszyn latających, do których zaliczyć można choćby helikopter z działkiem maszynowym. Oczywiście w grze “Tom Clancy’s The Division” nie zabraknie pojazdów opancerzonych i różnego rodzaju systemów obrony lokacji.

Przyglądając się poczynaniom jednego z graczy w załączonym przez nas materiale wideo zwróciliśmy uwagę na szereg detali, jakie oferuje The Division. Korzystając z broni maszynowej można zauważyć efekt przegrzewania się, który wpływa na proces prowadzenia walki w terenie. Taki efekt wizualny w dużym stopniu wpływa na jakość samej gry, oddając tym samym realizm prowadzonych działań.

W drugim materiale wideo możecie zobaczyć planowany rok rozwoju nowej gry studia Massive Entertainment, w którym zaplanowano 2 darmowe dodatki oraz 3 płatne. W jednym z darmowych dodatków będziecie musieli stoczyć pojedynek z czołgiem, który prawdę mówiąc nie jest łatwym przeciwnikiem, ale biorąc pod uwagę umiejętności jaki uda się Wam zdobyć podczas prowadzonych misji możemy być spokojni o Waszą drużynę. Dodatkowo chcieliśmy potwierdzić informację, że gra “Tom Clancy’s The Division” otrzyma lokalizację kinową, czyli polskie napisy.

Źródło: Skill Up (Youtube)

Autor: | 2016-10-17T17:27:27+00:00 7 marca 2016 17:38|Kategorie: Gry PS 4|Tagi: , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o