-, Video-Tom Clancy’s The Division pierwsze misje

Tom Clancy’s The Division pierwsze misje

Dzień dobry Playowicze. Niestety dopiero w dniu wczorajszym dostaliśmy swoją kopię gry “Tom Clancy’s The Division” i od razu usiedliśmy do rozgrywki. Na pierwszy rzut oka oprawa graficzna prezentuje się na dobrym poziomie. Mnogość detali rzuca się od razu w oczy. Z naszej strony +

Chociaż to dopiero początek naszej przygody z nową gra studia “Ubisoft” to mamy przeczucie, że w miarę rozgrywania misji poziom naszego zachwytu będzie tylko rósł. Zresztą początki nigdy nie należą do łatwych i tak się właśnie stało. Zaraz po rozpoczęciu gry i wyborze postaci, jej drobnej modyfikacji na nasze potrzeby (na początku konfigurujecie postać) trafiliśmy na bug’a w postaci braku możliwości aktywowania agenta. Jedynym wyjściem jest wyłączenie gry, wylogowanie się z konta i ponowne uruchomienie konsoli. Informujemy Was o tym, ponieważ wielu graczy zadało nam pytanie…dlaczego nie można się aktywować?…Błąd oczywiście leży po stronie serwerów Ubisoft i mamy nadzieję, że zostanie szybko poprawiony. 

Zaraz po zalogowaniu otrzymujemy pierwszą misję “Odbijanie Brooklinu: odzyskaj zapasy żywności”. Misja jest tak prosta jak konstrukcja cepa. Udajecie się na miejsce, likwidujecie kilku bandytów, zaznaczacie dwa pojemniki z żywnością i misja zaliczona. Naszą rozgrywkę możecie zobaczyć na załączonym materiale video.  

Miejsce drugiej misji znajduje się niedaleko działań z pierwszej. W sumie poruszacie się po dosyć wąskim terenie. W kolejnym zadaniu otrzymacie rozkaz odzyskania morfiny. Prawdę mówiąc druga misja nie różni się niczym od pierwszej poza tym, że po odbiciu zapasów morfiny musicie utrzymać teren ich składowania. Nasze zmagania i podwójny zgon możecie zobaczyć na załączonym materiale video.  

W trzeciej misji “Odbijanie Brooklinu: uratuj cywilów” staniecie przed zadaniem odbicia grypy cywilów. W sumie misja nie jest skomplikowana i polega tak naprawdę na wyeliminowaniu 3 uzbrojonych przeciwników. Odbijacie i wypuszczacie zakładników na wolność. Misja w miarę prosta i przyjemna. Naszą rozgrywkę z trzeciej misji znajdziecie na załączonym materiale video. 

Podsumowując nasze pierwsze wrażenie z gry. Jest jak najbardziej pozytywne, chociaż lekkość przechodzenia poszczególnych misji trochę nas niepokoi. Jeżeli w dalszym etapie gry czas zaliczania kolejnych zadań będzie odbywał się w podobnym tempie to ukończenie gry “Tom Clancy’s The Division” szacujemy na 10 godzin. W przeciągu kolejnych dni postaramy się zamieścić więcej materiału. Mamy nadzieję, że w miarę rozwoju naszej rozgrywki będziemy mieli okazję napisać więcej o nowym dziecku studia Ubisoft.

Autor: | 2016-10-17T17:27:26+00:00 10 marca 2016 13:16|Kategorie: Gry PS 4, Video|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o