-, Video, Zapowiedzi PS4-Trójwymiarowa platformówka Yooka-Laylee zmierza na konsolę PlayStation 4

Trójwymiarowa platformówka Yooka-Laylee zmierza na konsolę PlayStation 4

Targi EGX 2016 to dobre miejsce na prezentację nowych gier raczkujących zespołów, które podjęły się współpracy z Sony. Z takiego założenia wyszło studio Playtonic Games, które zaprezentowało krótki zwiastun swojego nowego projektu Yooka-Laylee. Tytuł gry nawiązuje do dwóch głównych bohaterów, kameleona Yooka i nietoperza Laylee, których zadaniem jest eksploracja potężnego świata wypełnionego różnymi przedmiotami i bonusami. Unikatowe umiejętności obu bohaterów pozwalają na pokonywanie długich dystansów oraz walkę za pomocą sonicznego uderzenia (nietoperz) z niejednokrotnie potężniejszymi bossami, których spotkacie na wielu poziomach. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Należy nadmienić, że po rozpoczęciu rozgrywki wiele lokacji będzie zablokowanych, ale w miarę rozwoju fabuły i odkrywania kolejnych artefaktów gracze powoli będą poznawać tajemnice gry Yooka-Laylee. Oczywiście twórcy zadbali o rozmaite wyzwania oparte na nieskomplikowanych zagadkach logicznych i zadaniach zręcznościowych, w tym prostych wyścigów i mini-gier, dostarczających graczom wielu wrażeń. Premierę gry Yooka-Laylee na konsolę PlayStation 4 zaplanowano na koniec I kwartału 2017 roku. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:30+00:00 26 września 2016 12:39|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o