-, Informacja ogólna, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4-Trove – darmowe MMO jeszcze w tym roku na PS4!

Trove – darmowe MMO jeszcze w tym roku na PS4!

Ogromny świat, wachlarz postaci do wyboru takich jak: rycerze, smoki, potwory i wiele więcej! To wszystko czeka na Was w Trove, czyli grze MMO utrzymanej w stylistyce Minecraft’a wyprodukowanej przez studio Trion Worlds Games.  Niestety na obecną chwilę nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiemy, że Trove na konsolę PS4 dostępny będzie w modelu free-to-play, czyli za darmo. Bądźcie na bieżąco z portalem PlayStation4you.com, a my poinformujemy Was o oficjalnej dacie premiery Trove!

O co tak naprawdę chodzi w Trove? Jest to gra z rozbudowanym światem, który możecie tworzyć i dowolnie edytować według indywidualnych potrzeb. Będziecie mieli możliwość tworzenia broni, chatek, akcesoriów i innych rekwizytów z elementów wypadających z zabitych wrogów i potworów. Z racji tego, że gra nie będzie podsiadała trybu fabularnego a jedynie możliwość rozgrywki przez sieć to wystarczy zebrać swoją ekipę i ruszyć na podbój świata Trove eliminując przy tym najgroźniejszych bossów! Na fanów trybu PvP czekają wielopoziomowe areny umożliwiające walkę dla maksymalnie 64 graczy, które tak naprawdę  możecie sami wybudować! 

Autor: | 2016-10-17T17:26:54+00:00 13 lipca 2016 09:29|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o