Jak daleko się posuniesz, aby ochronić swoją rodzinę? Na to pytanie będziecie mogli odpowiedzieć w zbliżającym się małymi krokami trzecim sezonie “The Walking Dead – A New Frontier!

W połowie roku mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy zwiastun trzeciego sezonu rewelacyjnej serii The Walking Dead. Tym razem otrzymaliśmy potwierdzoną datę premiery The Walking Dead: Season 3 – A New Frontier, które pojawi się 20 grudnia 2016 roku na konsolę PS4. Po raz kolejny będziecie mieli okazję wcielić się w postać Clementine, która w kolejnej odsłonie stoczy walkę z nieumarłymi. Na swojej drodze spotka nowych bohaterów, którzy tak jak ona walczą o każdy dzień życia w świecie bez przyszłości. 

Źródło: Telltale Games (Youtube)

Nowy sezon będzie obfitował w wiele niespodzianek i ciekawych zwrotów akcji! Jak zwykle zostanie podzielony na pięć epizodów, systematycznie udostępnianych graczom! Z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że wstępna cena całego sezonu będzie oscylowała wokół kwoty $24,99 (w przeliczeniu ok 104 PLN). Trzeci sezon The Walking Dead trafi również na przenośną konsolę PlayStation Vita!

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!