-, Video, Zapowiedzi PS4-Trzecioosobowa gra akcji “Prey for the Gods” zmierza na PS4

Trzecioosobowa gra akcji “Prey for the Gods” zmierza na PS4

Dzień dobry Playowicze!

Przygotowywany z myślą o konsoli PlayStation 4 “Prey for the Gods”  jest pierwszym projektem amerykańskiego studia No Matter, którego fabuła została osadzona na jednej z wysp okrytych lodem i śniegiem. Gracze wcielą się w postać młodej kobiety, której zadaniem będzie zbadanie przyczyn niekończącej się zimy. Szybko okazuje się, że za całą sytuację odpowiadają bogowie! Udaje się więc w niezwykle niebezpieczną podróż stając oko w oko z potężnymi bogami. Cel, jaki sobie postawiła to przywrócenie normalnych warunków życia. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Oprawa graficzna oparta na silniku Unity Engine 5 wygląda całkiem dobrze, chociaż nie jest to szczyt możliwości konsoli PS4. Dosyć mroczny klimat, ograniczona widoczność, ponure elementy krajobrazu nadają ciekawego charakteru produkcji studia z San Francisco. Premierę gry Prey for the Godszapowiedziano na koniec II kwartału 2017 roku, chociaż studio No Matter nie wyklucza przyspieszenia wydania gry o kilka miesięcy, jeżeli tylko wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Autor: | 2016-10-17T17:26:46+00:00 4 sierpnia 2016 09:26|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o