-, Informacja ogólna, Video-Trzy części “Uncharted” w 6 minut? Tak to możliwe!

Trzy części “Uncharted” w 6 minut? Tak to możliwe!

Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko co można zobaczyć na temat serii Uncharted. A jednak się myliliśmy i chyba dobrze, ponieważ nowy materiał video prosto z kanału PythonSelkanHD (Youtube) po prostu spowodował pojawienie się łez w oczach redaktorów naszej strony. W 6 minutowym materiale video wróciliśmy do chwil i najlepszych momentów z trylogii “Uncharted”. Prawdę mówiąc historia przygód Nathana Drake to jedna z najlepszych opowieści współczesnego fana “Indiana Jonesa”. Oczywiście nie mogło też zabraknąć zakończenia zwiastującego 4 a zarazem ostatnią część przygód Nathana. Zapraszamy na gratkę dla oka, ucha i duszy!

Źródło: PythonSelkanHD (Youtube)

Pamiętajcie, że nadal możecie wygrać grę “Uncharted 4: Kres Złodzieja” w naszym nowym konkursie …Odnajdź swój skarb wspólnie z portalem Playstation4you i grą Uncharted 4: Kres Złodzieja!… Nie zwlekajcie i odnajdźcie swój skarb z portalem Playstation4you.

Autor: | 2016-10-17T17:27:20+00:00 11 kwietnia 2016 12:57|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna, Video|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Trzy części “Uncharted” w 6 minut? Tak to możliwe!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
OlczySlava
Użytkownik
ADEPT

Zawsze można sobie przypomnieć fabułę po obejrzeniu takiego filmiku.

SylwesterDJ
Gość
ADEPT

U4 będzie najlepszą grą na ps4 w 2016 czuje to 😀