-, Video, Zapowiedzi PS4-Twórcy “Battlefield 1” przedstawiają czołgi, samoloty i coś jeszcze!

Twórcy “Battlefield 1” przedstawiają czołgi, samoloty i coś jeszcze!

Kolejny materiał video, kolejna porcja informacji o Battlefield 1. Tym razem twórcy zaprezentowali wszelkiego rodzaju pojazdy, począwszy od czołgów, kończąc na samolotach, które będą Wam towarzyszyć w wielogodzinnych rozgrywkach. Podczas “I Wojny Światowej” ciężkie czołgi, których siła rażenia potrafiła przeważyć szalę zwycięstwa na jedną stronę były dosyć rzadko spotykane na polu walki (dużo stali/wysokie koszty produkcji). 

Źródło: Battlefield 1

Mimo to stanowiły świetne uzupełnienie dla idącej na przód piechoty, niszcząc po drodze osłony i barykady. Oczywiście w nowej odsłonie Battlefield 1 ich ilość w sumie będzie nieograniczona, tak więc nie macie się o co martwić!  Większe zastosowanie na polu walki miały samoloty, których eskadry siały spustoszenie i wywoływały strach na twarzach żołnierzy. Jeżeli jesteście ciekawi pojazdów bojowych, które znajdziecie w nowej odsłonie jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku to z pewnością powinniście obejrzeć materiał video prosto z pola Battlefield 1. Przypominamy, że w sklepie PlayStation Store czeka na Was pre-order w cenie 269 PLN za wersję “Standard Edition” oraz wersja “Early Enlister Deluxe Edition” (w cenie 349 PLN), uprawniająca do wcześniejszego dostępu do gry Battlefield 1 na kilka dni przed oficjalną premierą, wyznaczoną na 21 października 2016 roku. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:41+00:00 12 sierpnia 2016 17:14|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o