-, Dodatki do gier PS 4 Pro-Twórcy “Warhammer: End Times – Vermintide” szykują nowy dodatek!

Twórcy “Warhammer: End Times – Vermintide” szykują nowy dodatek!

Studio FatShark, czyli twórca “Warhammer: End Times – Vermintide” zapowiedziało wydanie nowego fabularnego dodatku Karak Azgaraz, który zaprowadzi graczy do krasnoludzkiej twierdzy na szczycie góry Karak Azgaraz. “A powiadają, że Karak Azgaraz to niezapomniany widok.”

Skaveny zaatakowały krasnoludzką fortecę Karak Azgaraz! Przedrzyj się przez 3 emocjonujące poziomy w tym osadzonym wśród pokrytych śniegiem szczytów Gór Szarych DLC do Vermintide. Mierz się ze Skavenami w pradawnych komnatach Kazid Kro, wykutych w zimnym kamieniu i pełnych starych krasnoludzkich technologii. Zbadaj górskie tereny w poszukiwaniu przeklętej runy. Wdrap się wreszcie na wysoki szczyt, by zapalić pierwsze ognisko sygnałowe i zapoczątkować łańcuch ognia.

A kiedy już ukończysz niebezpieczne misje w Karak Azgaraz, otrzymasz szansę na zdobycie dwóch nowych rzadkich rodzajów broni. Krasnoludzki zwiadowca upuści Skavenom krwi przy użyciu nowego kilofa bojowego, a łowca czarownic na pewno nie pogardzi ostrym tasakiem.

Skaveny wciąż knują, a na drodze do ich nikczemnego sukcesu stoisz jedynie ty i twoi towarzysze, czyli wszechpotężne Krasnoludy!

Najważniejsze funkcje zbliżającego się dodatku Karak Azgaraz:

Nowa mapa: Khazid Kro – Wędruj przez zapomniane krasnoludzkie siedliszcze Kazid Kro w poszukiwaniu inżyniera imieniem Halgrim.

Nowa mapa: Przeklęta runa – Zbadaj otulone śniegiem Góry Szare w poszukiwaniu skarbca skrywającego wyjątkową runę.

Nowa mapa: Łańcuch ognia –Dostań się na szczyt góry, by podpalić ognisko sygnałowe i ostrzec pobliskie osady przed nadciągająca armią skavenów.

Nowa broń: kilof bojowy – Zafunduj skavenom nadplanowe nozdrza przy użyciu tego poręcznego kilofa przeznaczonego dla krasnoludzkiego zwiadowcy, Bardina Gorekssona. Broń tę można zdobyć jedynie na poziomach powiązanych z DLC Karak Azgaraz.

Nowa broń: tasak – Pora, by łowca czarownic, Victor Saltzpyre, przerzedził nieco szeregi skavenów tym ostrym jak brzytwa tasakiem. Broń tę można zdobyć jedynie na poziomach powiązanych z DLC Karak Azgaraz.

3 nowe osiągnięcia – Jak poradzisz sobie z tą nową przygodą.

Oficjalna data premiery dodatku “Karak Azgaraz” na konsole PS4 nie została jeszcze podana, ale z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że powinien pojawić się w połowie I kwartału 2017 roku w sugerowanej cenie €8,99 (w przeliczeniu ok 40 PLN). 

Źródło: http://store.steampowered.com/

           http://www.vg247.com

Autor: | 2016-11-30T15:52:53+00:00 30 listopada 2016 13:44|Kategorie: Dodatki do gier PS 4, Dodatki do gier PS 4 Pro|Tagi: , , , |9 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Twórcy “Warhammer: End Times – Vermintide” szykują nowy dodatek!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Wow, ekstra! Uwielbiam tą grę. Jak tylko pojawiła się w PS Store to od razu kupiłam. Nie mogą przyspieszyć wydania dodatku!

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

No i to jest info godne uwagi. Grałem w Warhammer: End Times – Vermintide jak tylko pojawiło się w PS Storze! Dla mnie to jedna z najlepszych gier w tym roku! Dodatek oczywiście kupię!

Small.pitter
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Dobra informacja + przyzwoita cena! Czego chcieć więcej! Dajcie tylko datę premiery!

Crazygamer
Użytkownik
ADEPT

Jak za 4 dyszki, to spoko. Myślę, że będzie warto

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 13

Dodatek niczego sobie. Dałbym nawet i 60 pln za niego! Jak tylko się pojawi to na pewno kupię!

Helldiver
Użytkownik
ADEPT

Fajnie, że coś świeżego się pojawi! Brawo!

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

A to niespodzianka, a myślałem, że nie wrzucą nowych dodatków!

Jasmina_o
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6

Świetna wiadomość, a przynajmniej dla mnie!

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Przyznam, że nie grałem, ale wygląd ciekawie.