-, Informacja ogólna-“Uncharted 4: Kres Złodzieja” – szykujcie 50GB miejsca na dysku konsoli PS4

“Uncharted 4: Kres Złodzieja” – szykujcie 50GB miejsca na dysku konsoli PS4

Niespełna kilka godzin temu do sieci trafiły pierwsze informacje o nielegalnie zdobytych kopiach gry “Uncharted 4: Kres Złodzieja“. Na dwa tygodnie przed planowaną premierą pierwsze kopie trafiły na rynek UK. Wielu graczy zaczęło się chwalić nie tylko zdjęciami kupionych w sklepie egzemplarzy gry, ale również potwierdzili podaną wcześniej przez nasz portal informację o pojemności gry Uncharted 4, która zajmie ok 50GB. Tak, więc już dzisiaj zastanówcie się nad uporządkowaniem dysku w Waszych konsolach PS4, aby nie zabrakło miejsca na długo wyczekiwaną perełkę tego kwartału!

Dodatkowe 5GB miejsca na dysku zajmie łatka “Day One” umożliwiająca dostęp do trybu multiplayer, wprowadzając jednocześnie wiele dodatkowych funkcji jak: tryb fotograficzny czy rozbudowę arsenału Nathana Drake. Niestety większość graczy będzie musiało poczekać na oficjalną premierę gry “Uncharted 4: Kres Złodzieja” do 10 maja 2016 roku. Przypominamy, że w naszym konkursie “Odnajdź swój skarb wspólnie z portalem Playstation4you i grą Uncharted 4: Kres Złodzieja!” możecie zdobyć swój egzemplarz gry!

Autor: | 2016-10-17T17:27:17+00:00 27 kwietnia 2016 19:21|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna|Tagi: , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "“Uncharted 4: Kres Złodzieja” – szykujcie 50GB miejsca na dysku konsoli PS4"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Miszel
Użytkownik
ADEPT

50 GB soczystego kodu od ND – będzie się działo!

Nicek21
Użytkownik
ADEPT

Na ta gre nawet i 100 GB by szkoda nie bylo ☺

SylwesterDJ
Użytkownik
ADEPT

Mając 500GB ma sie coraz mniej manewu :/