-, Dodatki do gier PS 4 Pro, Video-Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – dlaczego Naughty Dog postawiło na Chloe Frazer i Nadine Ross!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – dlaczego Naughty Dog postawiło na Chloe Frazer i Nadine Ross!

Samodzielny dodatek Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutuje na konsole PlayStation 4 za niespełna 3 tygodnie! Zastanawialiście się dlaczego studio Naughty Dog tym razem postawiło na Chloe Frazer i Nadine Ross?

Kobieta + kobieta, czyli wybuchowa mieszanka emocji i hormonów to nowa wizja samodzielnego dodatku Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, jaki serwuje nam studio Naughty Dog! Na pewno zadawaliście sobie pytanie, dlaczego zrezygnowano z Nathana Drake a postawiono na Chloe Frazer i Nadine Ross? Jak powiedział Shaun Escayg (Dyrektor kreatywny Naughty Dog) …”Będzie to suma wszystkich części Uncharted pod względem rozgrywki, w której udział biorą postacie lubiane przez nas i przez fanów serii”… Nie trudno się z tym zdaniem nie zgodzić. Obie bohaterki są i będą częścią wielkiej przygodowej serii Uncharted, którą pokochały miliony. 

Źródło: PlayStation Polska Extra (Youtube)

Według twórców nowy dodatek Uncharted: Zaginione Dziedzictwo mógłby stać się kolejną odsłoną serii, ponieważ zapewni graczom co najmniej 10 godzin rozgrywki, w której panie ramię w ramię będą przemierzały tereny Indii w poszukiwaniu starożytnego indyjskiego artefakt, który nie może trafi w ręce okrutnego spekulanta wojennego!

Przypominamy, że dodatek Uncharted: Zaginione Dziedzictwo dostępny jest w  sklepie PlayStation Store w cenie 169 PLN (czyli tutaj). Gracze, którzy zdecydują się na zakup samodzielnego dodatku otrzymają ekskluzywny motyw do PS4 Uncharted: Zaginione Dziedzictwo oraz grę Jak and Daxter: The Precursor Legacy w wersji cyfrowej, jak tylko zostanie udostępniona w PS Store! Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Autor: | 2017-08-04T16:36:07+00:00 4 sierpnia 2017 09:26|Kategorie: Dodatki do gier PS 4, Dodatki do gier PS 4 Pro, Video|Tagi: , , , , , |6 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – dlaczego Naughty Dog postawiło na Chloe Frazer i Nadine Ross!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Już nie mogę się doczekać. Im więcej oglądam filmów z Uncharted: Zaginione Dzidzictwo tym bardziej chcę już mieć płytkę w konsoli. 10 godzin z Uncharted to będzie niezapomniany czas.

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Dla mnie obie dziewczyny wyglądają świetnie. I to czy Nathan będzie dalej czy nie to nie odgrywa roli. Ważne, aby psiaki dalej produkowali tą świetną serię. Czekam też z utęsknieniem na The Last of Us 2. To druga gra obok Uncharted, którą uwielbiam.

JohnyBravo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Dla mnie dziewczyny dają radę. Poza tym to Uncharted i kto tam występuje to nie ma znaczenia. Ten klimat, przygoda i grafa na najwyższym poziomie. Nic więcej nie potrzeba.

Flash
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Trzy tygodnie i wszystko się okaże, czy Naughty Dog postawił na dobre konie, haha znaczy dziewczyny. Oczywiście nie skreślam ich od razu, ale wolałem i wolę Nathana. Przez cztery części zaskakiwał mnie coraz bardziej. Jak to się mówi, pożyjemy zobaczymy.

Flash
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Ja tam wierzę w Naughty Dog. Skoro powiedzieli, że dziewczyny żądzą to tak jest. Wszystko wygląda pięknie, więc pozostaje czekać do premiery.

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

No i fajnie. Nathan jest już trochę oklepany, więc trzeba było odświeżyć serię.