-, Dodatki do gier PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS4-Uncharted: Zaginione Dziedzictwo okryło się złotem!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo okryło się złotem!

O Yeah! Samodzielny dodatek Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostało pozłocone przez studio Naughty Dog, co oznacza premiera dodatku na konsolę PlayStation 4 wyznaczona na 23 sierpnia 2017 roku nie jest niczym zagrożona!

Na oficjalnym kanale Naughty Dog w serwisie Twitter pojawiła się informacja …”We’re proud to announce that Uncharted: The Lost Legacy has gone gold! We can’t wait to get it into your hands, beginning August 22“… potwierdzająca ukończenie prac na długo wyczekiwanym dodatkiem Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Fabuła dodatku skupi się na postaci Chloe Frazer, której celem jest odzyskanie starożytnego, indyjskiego artefaktu, będącego źródłem dużej mocy. Wspólnie z najemniczką Nadine Ross wyruszą w niezapomnianą przygodę, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach! 

Według twórców z Naughty Dog przygoda obu pięknych pań przewidziana jest na ok 10 godzin rozgrywki! Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja (rozgrywka wieloosobowa wymaga subskrypcji PlayStation Plus).

Posiadacze potrójnego pakietu Uncharted 4, edycji cyfrowej Uncharted 4 Deluxe lub pakietu odkrywcy otrzymają nowy dodatek Zaginione Dziedzictwo za darmo! Niestety gracze nie posiadający w/w wersji będą musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 169 PLN! Wszyscy gracze, którzy zamówią edycję cyfrową Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w sklepie PlayStation Store (znajdziecie ją tutaj) otrzymają: motyw do PS4 Uncharted: Zaginione Dziedzictwo oraz grę Jak and Daxter: The Precursor Legacy w wersji cyfrowej, jak tylko pojawi się w sklepie PS Store! Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Źródło zdjęcia głównego: Naughty Dog (Twitter)

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo okryło się złotem!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Magia. Zresztą Uncharted to najlepsza gra na PS4 a dodatek będzie git.

Nathan_Drake
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Wezmę jak cena spadnie poniżej 100 złotych. Za 169 złotych to trochę za drogo jak na kilka godzin zabawy Chloe!

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Widziałem prezentacją PlayStation Polska. Szczerze, nic ciekawego. Zresztą sami zobaczycie. To nie jest Uncharted 4 a jedynie mierna namiastka!