-, Video, Zapowiedzi PS VR-Unearthing Mars trafi na PS VR w przyszły worek!

Unearthing Mars trafi na PS VR w przyszły worek!

Podróż na planetę Mars stała się faktem i to dzięki studiu Winking Entertainment. Przy pomocy okularów PlayStation VR już 7 marca 2017 roku będziecie mieli okazję odwiedzić czerwoną planetę!

Nowe doświadczenie, jakie oferuje Unearthing Mars pozwoli graczom na eksploracją czerwonej planety, która na dzień dzisiejszy jest praktycznie nieosiągalna dla człowieka. Gra oferowana na PlayStation VR jest połączeniem strzelanki, gry logicznej i przygodówki w jednym. Fabuła Unearthing Mars została podzielona na 10 różnych etapów, w których zespół statku kosmicznego próbuje rozwikłać tajemnice, jakie kryje w sobie Mars. Gracze wcielają się w postać drugiego pilota, jednocześnie członka zespołu odzyskiwania danych, którego zadaniem jest odzyskanie danych z satelity Phebos, której szczątki spadły na czerwoną planetę. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Na graczy czekają nie lada wyzwania w postaci prowadzenia pojazdów desantowych, czy manewrowanie statkiem tuż nad powierzchnią Marsa. Oczywiście nie zabraknie skomplikowanych zagadek i konfrontacji z przedstawicielami wysokorozwiniętej cywilizacji, która będzie się starała nie dopuścić do odzyskania istotnych danych z uszkodzonej satelity.

Jak twierdzą twórcy Winking Entertainment tworzenie gry Unearthing Mars było mocno skomplikowane i wymagało bliskiej współpracy czterech niezależnych zespołów, z których część była odpowiedzialna za symulację kokpitu (Landing Craft), inny za mechanikę jazdy łazikiem a jeszcze inny za przygody, jakie czekają na Was pod powierzchnią planety.

Niestety na obecną chwilę nie podano ceny Unearthing Mars na PS VR, ale mamy nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu gra trafi do w sklepu PlayStation Store!

Autor: | 2017-03-01T16:13:03+00:00 1 marca 2017 13:05|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , |4 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Unearthing Mars trafi na PS VR w przyszły worek!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Czytałem o tej grze już wcześniej. Nawet mieliście fajny artykuł na temat Unearthing Mars. Kupię, jak cena będzie do 100 zł.

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Ładnie to wygląda. Nawet ciekawy pomysł! Kiedy będzie w PSStore?

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Chętnie wyląduje ma Marsie i nawet postrzelam do obcych!!!

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3
Ocena :
     

Fajne, nawet nie wiedziałem, że jest taka gierka! Pozostaje czekać na premierę.