-, Konserwacja PSN-Uwaga – konserwacja sieci PlayStation Network!!!

Uwaga – konserwacja sieci PlayStation Network!!!

Na początku lutego Sony planuje konserwację sieci PlayStation Network! Zobacz jakie usługi nie będą dostępne w trakcie konserwacji sieci PSN!

Przypomnienie o planowej konserwacji!

Platformy, których dotyczą problemy: PS4
Przez około 1 godzina od 01.02.2017, 03:30 do 01.02.2017, 04:30 (Twojego czasu lokalnego) sieć PlayStation™Network będzie przechodzić rutynowe prace konserwacyjne i rozbudowę. Użytkownicy, którzy mają już konto, w trakcie prac konserwacyjnych nadal będą mogli wpisywać się do profilu sieci PlayStation™Network, grać w gry i używać większości aplikacji. W trakcie prac konserwacyjnych nie będą dostępne usługi Account Management, PlayStation Video i PlayStation Store . Przepraszamy za niedogodności. Zalecamy aktywowanie PS4™ jako podstawowej konsoli przed rozpoczęciem konserwacji, co pozwoli dalej używać większości gier i usług innych firm w jej trakcie. Aby aktywować system, wpisz się do profilu PlayStation™Network i wybierz [Ustawienia] > [PlayStation™Network/Zarządzanie kontami] > [Aktywuj jako podstawowe PS4] > [Aktywuj]. Musisz to zrobić tylko raz. Staramy się, by usługi PlayStation™Network były zawsze dostępne, ale co jakiś czas musimy wyłączyć sieć PlayStation™Network, by przeprowadzić niezbędne prace konserwacyjne i wprowadzić udoskonalone funkcje. Ciężko pracujemy, by skrócić czas każdej przerwy konserwacyjnej. 

Początek: 01.02.2017, 03:30
Koniec: 01.02.2017, 04:30

Źródło: https://status.playstation.com/pl-pl/

Autor: | 2017-01-26T15:38:29+00:00 26 stycznia 2017 10:17|Kategorie: Informacja ogólna, Konserwacja PSN|Tagi: , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Uwaga – konserwacja sieci PlayStation Network!!!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

To tylko godzina. Poza tym w tych godzinach śpię!

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Zapisane! W sumie to tylko godzina! Damy radę:)

Wonder-Woman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Lux, może coś ciekawego dodadzą!