--W wrześniowej ofercie PlayStation Plus mogą pojawić się…

W wrześniowej ofercie PlayStation Plus mogą pojawić się…

Dzień dobry Playowicze!

Prawdopodobnie wrześniową ofertę PlayStation Plus poznamy dzisiaj w godzinach popołudniowych. Mimo wszystko w sieci krąży wiele spekulacji na temat gier, które mogą pojawić się w wrześniowym PS Plusie!

Po koniec każdego miesiąca wielu graczy, posiadających aktywną subskrypcję PlayStation Plus z niecierpliwością czeka na informacje związane z darmowymi grami. Od 3 miesięcy Sony rozpieszcza graczy włączając do oferty na PlayStation 4 gry AAA, wśród których znalazły się takie tytuły jak: Until Dawn, Just Cause 3 czy choćby samodzielny dodatek Assassin’s Creed: Freedom Cry. Oczywiście nie można zapomnieć o grze społecznościowej “To Jesteś Ty“, należącej do PlayLink, w której do wspólnej zabawy wykorzystujecie smartphone lub tablety. To wszystko sprawiło, że gracze odzyskali wiarę w Sony i mimo podwyżki cen subskrypcji PlayStation Plus (pisaliśmy o tym tutaj) nadal chętnie odnawiają członkostwo.

Jak zwykle na kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem oferty PlayStation Plus w sieci pojawia się wiele spekulacji, w których serwisy prześcigają się w domysłach i próbują odgadnąć myśli Sony. Jeżeli część z tych spekulacji okaże się prawdą to w wrześniowej ofercie PlayStation Plus na PlayStation 4 mogą się pojawić 2 z 4 następujących gier:  Knack, InFamous: Second Son, Child of Light lub Songbringer. Oczywiście na oficjalne ogłoszenie wrześniowej oferty PS Plus przyjdzie Wam jeszcze poczekać kilka godzin! Prawdopodobnie darmowe gry z wrześniowego PlayStation Plus będą możliwe do pobrania 5 września 2017 roku.

Niestety spekulacji dotyczących gier na PlayStation Vita  nie ma i jak widać zainteresowania przenośną konsolą maleje z miesiąca na miesiąc!

inFAMOUS: Second Son

 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Knack

 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Child of Light

 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Songbringer

 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Autor: | 2017-08-30T10:52:00+00:00 30 sierpnia 2017 09:14|Kategorie: PlayStation Plus 2017|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o