-, Video, Zapowiedzi PS4-Warhammer: The End Times – Vermintide z datą premiery na konsolę PS4

Warhammer: The End Times – Vermintide z datą premiery na konsolę PS4

Warhammer: Vermintide zgromadziło przed monitorami ponad pół miliona graczy PC, którzy wprost pokochali nowe dzieło studia Fatshark i Nordic Games. Tym razem przyszedł czas na użytkowników konsoli PlayStation 4, dla których premierę nowej odsłony Warhammer: The End Times – Vermintide przewidziano na 4 października 2016 roku. Jak powiedział Martin Wahlund (CEO Fatshark) … Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, mogąc współpracować nad tym wydaniem z Nordic Games, korzystając z ich ogromnej wiedzy i doświadczenia … 

Potwierdzeniem słów owocnej współpracy między  Fatshark a Nordic Games jest wypowiedź Reinhard Pollice (Business and Product Development Director Nordic Games), który stwierdził … W naszym zespole posiadamy fanów takich gier, jak Krater, Lead i Gold, którzy spędzili także dziesiątki godzin w Warhammer Vermintide na PC. Stwierdzić, że jesteśmy podekscytowani pracą z Fatshark nad wydaniem Warhammer Vermintide na konsole i edycji pudełkowej byłoby dużym niedopowiedzeniem …  Reasumując – wersję cyfrową dostępną wyłącznie w sklepie PS Store otrzymacie z rąk Fatshark a pudełkową prosto od Nordic Games. Szkoda tylko, że na obecną chwilę nie otrzymaliśmy oficjalnej ceny obu wydań, które w wielu przypadkach będą decydowały o popularności nadchodzącej gry Warhammer: The End Times – Vermintide.

Wersja na konsolę PS4 zawierać będzie wymagający tryb Last Stand, jak i dwie dostępne do niego mapy, na których gracze będą odpierać hordy Skavenów, w intensywnych i trudnych bitwach. Dostępne będą również Sigmar’s Blessing i DLC Drachenfels, zawierający trzy dodatkowe mapy przygody, usytuowane poza Ubersreik.

Źródło: Marchsreiter Communications GmbH

Autor: | 2016-10-17T17:26:49+00:00 27 lipca 2016 11:07|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o