-, Video, Zapowiedzi PS4-Watch Dogs 2 oficjalnie potwierdzony rewelacyjnym zwiastunem!

Watch Dogs 2 oficjalnie potwierdzony rewelacyjnym zwiastunem!

Na oficjalne potwierdzenie gry “Watch Dogs 2” czekaliśmy dobrych kilka dni. Oczywiście w sieci pojawiła się krótka zajawka, ale to był tylko przedsmak tego co Was czeka 15 listopada 2016 roku. W nowej odsłonie Watch Dogs wcielicie się w hakera Marcusa Holloway, który dołącza do zorganizowanej grupy hakerskiej DedSec. Jego celem jest udostępnienie informacji ctOS’u i obalenie twórców, firmę Blume Corporation. Za pomocą swoich umiejętności i wiedzy rozpoczyna walką o wolność zniewolonego społeczeństwa.

Jedyne co nam pozostaje to zaprosić Was na rewelacyjny zwiastun gry “Watch Dogs 2“!

Musimy przyznać, że studio Ubisoft wykonało kawał dobrej roboty. Zobaczymy tylko czy druga część będzie tak samo ekscytująca co jej poprzedniczka? W Watch Dogs wcielaliście się w postać Aiden’a Pearce, który poprzysiągł zemstę na zabójcach kuzynki Leny Pearce. Prawda jest taka, że dobry haker, który ma dostęp do sieci całego Chicago nie potrzebuje dużo czasu, aby odnaleźć zabójców. Więc pozostaje Wam czekać do listopada, a Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji wejść do świata, w którym rządzi globalna sieć to mają jeszcze kilka miesięcy na odrobienie lekcji. Pierwszą część Watch Dogs znajdziecie w sklepie PlayStation Store w cenie 209 PLN!

Autor: | 2016-10-17T17:27:07+00:00 8 czerwca 2016 18:07|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o