-, Video, Zapowiedzi PS4-“World of Final Fantasy” przedstawia krainę Grymoire

“World of Final Fantasy” przedstawia krainę Grymoire

Od samego początku gra “World of Final Fantasy” z gatunku jRPG tworzona była pod kątem najmłodszych użytkowników konsoli PlayStation 4 i PlayStation Vita. Alternatywna wersja Final Fantasy przeniesie graczy do krainy Grymoire, która podzielono na dwa wymiary. W pierwszym postacie znane z serii wyglądają normalnie a po przejściu przez tajemnicze lustro stanowiące bramę między wymiarami przyjmują postać Chicchanabito, czyli japońskiej wersji małych ludzików. 

Źródło:  PlayStation EU (Youtube)

Bohaterami gry “World of Final Fantasy” są bliźnięta Lon i Rain, które rozpoczynają przygodę w świecie pełnym niebezpieczeństw. Przeznaczenie, jakie muszą wypełnić jest jednym z podstawowych elementów fabuły, która w wielu przypadkach opiera się na losowych potyczkach z groźnymi stworzeniami. 

Premierę zapowiedziano na 25 października 2016 roku. Będzie dostępna w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store oraz pudełkowej zarówno na konsolę PS4 jaki i PS Vita. W sklepie Square-Enix znajdziecie pre-ordery w cenie $59,99 (w przeliczeniu ok 237 PLN) za wersję DAY ONE EDITION i LIMITED EDITION oraz $119,99 (w przeliczeniu ok 474 PLN) za wersję COLLECTOR’S EDITION. Wersja na przenośną konsolę PS Vita dostępna jest za $39,99 (w przeliczeniu ok 158 PLN). Należy pamiętać, że do gry “World of Final Fantasy” zaimplementowano funkcję cross-play pozwalającymi na rozgrywkę na obu platformach korzystających z tego samego zapisu!

Autor: | 2016-10-17T17:26:49+00:00 22 lipca 2016 13:39|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o