-, Informacje o PS 4, Oprogramowanie PS 4-Wyniki ankiety “Oczekiwane funkcje w nowym oprogramowaniu 5.0 na PlayStation 4”!

Wyniki ankiety “Oczekiwane funkcje w nowym oprogramowaniu 5.0 na PlayStation 4”!

Zmiany, jakie pojawią się w nowym oprogramowaniu 5.0 do PlayStation 4 nadal owiane są tajemnicą. Z tej okazji przygotowaliśmy ankietę “Oczekiwane funkcje w nowym oprogramowaniu 5.0 na PlayStation 4“, na którą oddaliście 1202 głosy! Wasze głosy utwierdziły nas, że najbardziej niezbędną funkcją jest wsteczna kompatybilność z PS3! Co jeszcze chcielibyście zobaczyć w wersji 5.0?

W pierwszej kolejności chcieliśmy Wam podziękować za ponad 1200 oddanych głosów na pytanie, jakie zmiany powinny się pojawić w nowym oprogramowaniu 5.0 na PlayStation 4? Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się takiego zaangażowania i chęci podzielenia się z nami opiniami.

Bezapelacyjnym zwycięzcą naszej ankiety jest opcja “Odtwarzania gier z PS3“, która zdobyła 304 głosy. Prawdę mówiąc nie jesteśmy zaskoczeni numerem jeden. Wielu z Was posiada dość pokaźną kolekcję gier z PS3, które chcieliby odtworzyć na PS4. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Sony nie pracuje nad wsteczną kompatybilnością gier z PS2 czy PS3 zasłaniając się usługą PlayStation Now, która jak dobrze wiecie nie jest dostępna w Polsce.

Drugie pewne miejsce zajęła “Zmiana PlayStation Network ID“, która otrzymała 230 głosów. Prawdopodobieństwo pojawienia się nowej funkcjonalności w nowym oprogramowaniu 5.0 jest jak najbardziej możliwe, tak więc głosujących na tę opcję zachęcamy do dalszego śledzenia naszego serwisu a na pewno, jaki pierwsi podamy taką informację. 

Kolejne miejsca zajęły: 

– odtwarzanie gier z PS2 (125 głosów),

– obsługa PS4 ze smartphona (110 głosów)

– odtwarzanie gier z PS One (98 głosów) 

– możliwość odtwarzania płyt CD (88 głosów). 

Prawdopodobieństwo pojawienia się jednej z wymienionych funkcji jest raczej niemożliwe, chociaż wiele nieoficjalnych źródeł skłania się przy opcji odtwarzania gier z PS One. Biorąc pod uwagę reinkarnację wielu tytułów z PS One raczej Sony nie zdecyduje się na dodanie tej funkcji do oprogramowania 5.0.

Oczywiście wszystkie wasz uwagi i sugestie przekażemy oficjalnemu przedstawicielstwu PlayStation w Polsce. 

Jak przystało na warunki naszej ankiety wśród głosujących rozlosowaliśmy nagrodę w postaci doładowania konta PSN w wysokości 50 PLN, które otrzymuje komentujący, ukrywający się pod nickiem “szuras”, czyli Piotr Sz….c, któremu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Już dzisiaj zapraszamy Was do nowego konkursu, który w najbiższych dniach pojawi się na naszej stronie Playstation4you i naszym fanpage na Facebooku.

Pamiętajcie, że Playstation4you to świat PlayStation bez tajemnic!

Oryginalny artykuł:

Kilka dni temu pialiśmy o zbliżających się zamkniętych testach beta nowego oprogramowania 5.0 do konsoli PlayStation 4. Pierwsze zaproszenia trafiły już do wielu użytkowników, którzy uchylili rąbka tajemnicy. Wśród zmian, jakie mają się pojawić w nowym firmwarze znajdziecie możliwość:

 • zmiany PlayStation Network ID (nazwy użytkownika),
 • odtwarzania gier z PS One,
 • dodania listy życzeń do PlayStation Store,
 • usunięcia dema gier i triali z biblioteki,
 • zwiększenia liczby graczy w Party,
 • zmiany funkcjonalności menu.

Oczywiście wiele z tych zmian nie została oficjalnie potwierdzona przez Sony! Wyżej wymienione zmiany będziemy mogli potwierdzić na początku sierpnia 2017 roku, kiedy to ruszą oficjalne testy nowego oprogramowania 5.0 do PS4. Pamiętajcie, że nadal macie szansę na wzięcie udziału w zamkniętych testach beta (możecie zapisać się tutaj). Mamy nadzieję, że Sony wysłucha próśb graczy i udostępni kilka dodatkowych zmian, które już dawno powinny pojawić się w nowym oprogramowaniu, jak choćby możliwość odtwarzania płyt CD!

Jesteśmy ciekawi Wasze opinii a więc uruchamiany ankietę z pytaniem, jakie zmiany powinny się pojawić w nowym oprogramowaniu 5.0 na PlayStation 4?  

Uwaga:

 • zagłosować na zmiany, które mają pojawić się w oprogramowaniu PS4 może każdy,
 • pozostawić komentarz może tylko zalogowany użytkownik w serwisie Playstation4you lub za pomocą Facebooka (tylko wśród tych osób będziemy losować nagrodę),
 • wśród głosujących na najlepszą zmianę w oprogramowaniu wylosujemy nagrodę w postaci doładowania konta PSN w wysokości 50 PLN (koniecznie podajcie na jaką zmianę głosowaliście),
 • możecie oddać maksymalnie 3 głosy,
 • okres trwania ankiety od 25 lipca do 7 sierpnia 2017 roku (imię i nazwisko laureata podamy 8 sierpnia 2017 roku w godzinach wieczornych),
 • do wygrania jest jedno doładowanie konta PSN w wysokości 50 PLN.
Autor: | 2017-08-08T16:25:04+00:00 8 sierpnia 2017 11:24|Kategorie: Informacja ogólna, Informacje o PS 4, Oprogramowanie PS 4|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Wyniki ankiety “Oczekiwane funkcje w nowym oprogramowaniu 5.0 na PlayStation 4”!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Ach to pech. A tak liczyłem na 50 złotych. I tak Was lubię, więc będę brał udział w innych konkursach. Kiedy kolejny?

Kakashi
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Konkurs niczego sobie. Nie widziałem go wcześniej, ale jak zauważyłem nagrody są niczego sobie. Wchodzę w kolejny, jak tylko coś wrzucicie. Trzymka Playstation4you