-, Konkursy-Wyniki konkursu “Lewandowski, Ronaldo czy Messi? Zagłosuj i wygraj grę FIFA 18 na PS4”

Wyniki konkursu “Lewandowski, Ronaldo czy Messi? Zagłosuj i wygraj grę FIFA 18 na PS4”

Hello Playowicze!

Zakończyliśmy konkurs “Lewandowski, Ronaldo czy Messi? Zagłosuj i wygraj grę FIFA 18 na PS4″, który po raz kolejny udowodnił, jak wilu aktywnych czytelników należy do wielkiej społeczności serwisu Playstation4you. Oczywiście przyszedł czas na ogłoszenie wyników i przede wszystkim kolejnego zwycięzcy, który otrzyma od nas grę FIFA 18 na PS4!

Jesteście ciekawi, kto z wielkich piłkarzy poprowadzi swoją drużynę do mistrzostwa świata i kim jest szczęśliwy laureat?

Jak zawsze w przypadku naszych  konkursów na wstępie chcieliśmy Wam podziękować za Wasz ogromny zapał i chęć udziału w konkursie. To w dużym stopniu pokazuje nam, jak licznie odwiedzacie naszą stronę i przede wszystkim, jak wielu z Was śledzi nasze artykuły. W sumie oddaliście aż 100 głosów, które skomentowaliście na naszej stronie oraz w serwisie Facebook.

Patrząc na poniższe dane możemy potwierdzić niegasnący w polskich kibicach optymizm i chęć zdobycia przez “Reprezentację Polski” tytułyu mistrza świata! Pierwsze miejsce zdobył Robert Lewandowski, kolejne miejsca Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. 

I miejsce 

50 oddanych głosów!

II miejsce 

27 oddanych głosów!

III miejsce 

16 oddanych głosów!

Szczęśliwym zwycięzcą konkursu “Lewandowski, Ronaldo czy Messi? Zagłosuj i wygraj grę FIFA 18 na PS4“, który otrzyma od nas grę FIFA 18 na PS4 został

Mateusz Mas***ka

  Gratulujemy laureatowi i zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zapraszamy do śledzenia i komentowania naszych artykułów. W najbliższym czasie wielkie otwarcie naszego sklepu gry4you, w którym znajdzie wiele artykułów ze świata PlayStation w atrakcyjnych sklepach. Z tej okazji planujemy nowy konkurs, w którym do wygrania będzie…

Autor: | 2018-01-19T12:42:13+00:00 19 stycznia 2018 10:38|Kategorie: Eventy, Konkursy|Tagi: , , , , |2 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Wyniki konkursu “Lewandowski, Ronaldo czy Messi? Zagłosuj i wygraj grę FIFA 18 na PS4”"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Przesyłam moje gratulacje Mateuszowi!

Pakero
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Znowu nagroda przeszła mi obok nosa, wrrrrr. Playstation4you kiedy ja coś wygram?