-, Informacja ogólna-Wyniki konkursu “Wybierz najlepszą grę na PS4/PS VR i wygraj złoty lub srebrny kontroler DualShock 4!”

Wyniki konkursu “Wybierz najlepszą grę na PS4/PS VR i wygraj złoty lub srebrny kontroler DualShock 4!”

Hello Playowicze!

Kolejny nasz konkurs “Wybierz najlepszą grę na PS4/PS VR i wygraj złoty lub srebrny kontroler DualShock 4!“dobiegł końca i przyszedł czas na ogłoszenie wyników i przede wszystkim kolejnego zwycięzcy, który będzie mógł wybrać złoty lub srebrny kontroler DualShock 4. Jesteście ciekawi, jaka gra została grą pierwszego półrocza 2017 roku? 

Na wstępie chcieliśmy Wam podziękować za Wasz ogromny udział i chęć podzielenia się z nami swoim wyborem. To pokazuje, jak licznie odwiedzacie naszą stronę i ilu z Was codziennie śledzi nasze artykuły związane z PlayStation. W sumie oddaliście aż 262 głosy, pozostawiając pod nimi 127 komentarzy, które wyłoniły zwycięzcę plebiscytu na najlepszą grę na konsole PlayStation w pierwszym półroczu 2017 roku.

Bezapelacyjne pierwsze miejsce zajęła gra:

Horizon Zero Dawn, która zebrała 67 głosów i tym samym zostaje okrzyknięta najlepszą grą na konsolę PlayStation 4 w pierwszym półroczu w 2017! 

Kolejne miejsca zajęły następujące gry: 

Resident Evil 7 biohazard, zdobywając 32 głosy,

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, na którą oddaliście 27 głosów.

Zgodnie z warunkami naszego konkursu przeprowadziliśmy losowanie wśród czytelników, którzy poza oddaniem głosu zamieścili komentarz. 

Szczęśliwym zwycięzcą konkursu “Wybierz najlepszą grę na PS4/PS VR i wygraj złoty lub srebrny kontroler DualShock 4!” został

Tomasz Uhl***rg

Dodatkowo wyróżniliśmy 2 osoby, które otrzymają doładowanie konta PSN o wartości 25 PLN:

Robert Przy****ak

Paweł Dob****icz

Wszystkim wygranym gratulujemy i zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie “Oczekiwane funkcje w nowym oprogramowania 5.0 na PlayStation 4 (ANKIETA)!“, w której do wygrania jest doładowanie konta PSN w wysokości 50 PLN. Na obecną chwilę oddaliście już ponad 1100 głosów, czym zaskoczyliście całą serwisu Playstation4you. Oby tak dalej!!!

Autor: | 2017-07-28T14:52:58+00:00 28 lipca 2017 12:26|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna|Tagi: , , , |2 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Wyniki konkursu “Wybierz najlepszą grę na PS4/PS VR i wygraj złoty lub srebrny kontroler DualShock 4!”"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Gratuluję wygranym. Biorę udział w kolejnym, może się uda:)

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

No i nie udało się tym razem. Ach, dalej będę próbował.