-, Video, Zapowiedzi PS4-Wyścigowa gra Gravel z tegoroczną premierą na PlayStation 4!

Wyścigowa gra Gravel z tegoroczną premierą na PlayStation 4!

Gravel  pozwala na rywalizację w skomplikowanych rajdach samochodowych w różnych częściach świata. Ogromną różnicę w stosunku do gier tego typu stanowi fakt, że tras, które prowadzą do mety jest wiele!  To od Was będzie zależało, jaką trasę wybierzecie i czy okaże się ona najszybszą z możliwych!

Twórcą gry Gravel jest włoskie studio Milestone, znane z takich serii jak MotoGP czy Ride! Gravel jest tak naprawdę połączeniem symulatora z grą zręcznościową, która skupia się wokół zawodów Offroad Masters, gdzie gracze mają możliwość rywalizacji w specjalnie przygotowanych samochodach na terenach pustynnych, dżunglach czy choćby pokrytych śniegiem. Mapy mają charakter otwarty, czyli pokonywanie trasy może odbywać się w dowolny sposób. Tak naprawdę gra wyścigowa Gravel została stworzona z myślą o konsoli PlayStation 4, co podkreśla studio Milestone w swoim zwiastunie promującym. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Dostępne będą 4 tryby, takie jak: Cross Country (swobodna rywalizacja i zdobywanie check point-ów),  Speed Cross (rywalizacja na zrekonstruowanych mapach), Stadium Circuit (zamknięte stadiony z wieloma przeszkodami) oraz Wild Rush (niebezpieczna rywalizacja i brak zasad). Dodatkowo gracze mogą brać udział w zawodach organizowanych przez innych graczy i podbijać swoja pozycję w ogólnodostępnych rankingach. Oprawa graficzna trzyma dosyć wysoki poziom detali, zmienność pogody i ciekawie przestawione warunki pogodowe oraz mocno rozbudowane mapy zachęcają do rywalizacji. Premiera gry Gravel na konsole PS4 zapowiedziana jest pod w połowie III kwartału 2017 roku. 

Autor: | 2017-03-09T16:55:04+00:00 9 marca 2017 13:46|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |1 komentarz

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Wyścigowa gra Gravel z tegoroczną premierą na PlayStation 4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Zapowiada się nawet spoko. Zobaczymy, jak dostaniemy wersję testową. Na razie daję 7 na 10, ale jak zagram to ocenię!