-, Premiery PS 4, Zapowiedzi PS4-Zamów Batman: The Telltale Series dostaniesz The Wolf Among Us w prezencie!

Zamów Batman: The Telltale Series dostaniesz The Wolf Among Us w prezencie!

Premiera pierwszego odcinka Batman – The Telltale Series odbędzie się jutro, czyli 2 sierpnia 2016. Gracze, którzy zdecydują się na zakup Season Pass w przedsprzedaży w sklepie PS Store otrzymają darmowy pakiet “The Wolf Among Us“. Istotnym elementem nowej produkcji studia Telltale poza ciekawie opowiedzianą  fabułą (w odcinkach) jest tryb “Crowd Play”, który umożliwi śledzenie akcji i wpłynie na wybory podejmowane przez gracza. “Growd Play” to tak naprawdę tryb wieloosobowy (maksymalnie 12 uczestników) dający graczom nieposiadającym zainstalowanej gry na pozorne decydowanie o przebiegu akcji przy pomocy smartfonów lub komputerów PC.

Wymagane jest założenie konta Telltale. System współdecydowania oparty będzie o krótką ankietę w postaci zaznaczenia właściwej odpowiedzi, jak to ma miejsce w wielu produkcjach Telltale. Oczywiście decydujący głos należy do samego gracza, ale trzeba przyznać, że pomysł związany z Growd Play może w dużym stopniu uatrakcyjnić nową opowieść o człowieku nietoperzu!

Co tym sądzicie? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Autor: | 2016-10-17T17:26:47+00:00 1 sierpnia 2016 11:44|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o