-, Video, Zapowiedzi PS4-Zbliżająca się małymi krokami gra “The Church in the Darkness” dostała pierwszy gameplay!

Zbliżająca się małymi krokami gra “The Church in the Darkness” dostała pierwszy gameplay!

Debiutancka gra “The Church in the Darkness” studia Paranoid Productions przeniesie graczy w koniec lat 70-tych ubiegłego wieku. Był to okres rozwoju wielu sekt w USA, które zdobywały swoją popularność głosząc wyssane z palca teorie. Wielu ówczesnych mieszkańców amerykańskich miasteczek przyłączało się do sekt, żyjąc nadzieją na zbawienie i życie doczesne. W grze wcielicie się w postać byłego policjanta Vic-a, który podążą za nowo powstałą sektą stworzoną przez Isaacu i Rebece Walker w celu odnalezienia swojego bratanka. Prawda jest taka, że ślad i słuch po nim zaginął, więc główny bohater postanawia udać się na miejsce i osobiście sprawdzić, czy wszystko jest ok!

Rozgrywka w grze “The Church in the Darkness” prowadzona jest losowo z możliwością swobody w działaniach. Zaimplementowany system kreacji generuje nie tylko kształt lokacji, ale również rozmieszczenie postaci oraz emisję dogmatów religijnych głoszonych przez małżeństwo Walker-ów. Ogromny wybór metod realizacji poszczególnych zadań wpływa na niesztampową rozgrywkę, co tak naprawdę pozwala graczom na pełną swobodę działania. W ponad 6 minutowym materiale video, z komentarzem twórców znajdziecie odpowiedź na pytanie, czy warto jest zainteresować się nową grą studia Paranoid Productions? Według nas gra “The Church in the Darkness” ma w sobie ogromy potencjał i może okazać się czarnym koniem przyszłorocznych premier na konsolę PlayStation 4!

Autor: | 2016-10-17T17:26:37+00:00 29 sierpnia 2016 11:49|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o