-, Informacje o PS VR-Zestaw PlayStation VR Skyrim VR już niedługo w sklepach!

Zestaw PlayStation VR Skyrim VR już niedługo w sklepach!

Zestaw PlayStation VR Skyrim VR oficjalnie zapowiedziany! Nowa wersją googli VR CUH-ZVR2 trafi na rynek w imponującym zestawie!

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym zestawie PS VR wraz z grą Gran Turismo Sport i kamerą PlayStation Eye, który w najbliższym czasie trafi do sprzedaży (artykuł znajdziecie tutaj).  Wielu graczy zadawało sobie pytanie, po co Sony wprowadza na rynek zestaw PS VR z grą, która prezentuje się dość słabo w wirtualnym świecie? Tym razem nowy zestaw PS VR jest adresowany do fanów gry The Elder Scrolls V: Skyrim VR, która 17 listopada 2017 roku zadebiutuje na PlayStation VR. Jest to pierwszy zestaw PS VR wyposażony w nowy model okularów CUH-ZVR2 z poprawionym modułem procesora (kompatybilny HDR, który jednak nie radzi sobie z sygnałem 4K sRGB a jedynie ze standardem 4K YUV 420). 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Oczywiście sam wygląd okularów nie uległ znaczącej zmianie, zadbano o drobną korektę kosmetyczną. Należy pamiętać, że nowy moduł procesora nie jest kompatybilny z wersją CUH-ZVR1 i nie można go wykorzystać. W pakiecie PlayStation VR Skyrim VR oprócz wspomnianej nowej wersji okularów CUH-ZVR2 znajdziecie: 2 x kontroler PlayStation Move, kamerę PlayStation Eye, grę The Elder Scrolls V: Skyrim VR oraz nośnik z demo 13 gier. W pierwszej kolejności zestaw pojawi się w USA w cenie $449,99 (w przeliczeniu ok 1650 PLN/USA) a kilka tygodni później trafi do Europy w cenie €449,99 (w przeliczeniu ok 1915 PLN). Specjalnie z tej okazji Sony udostępniło zwiastun prezentujący możliwości Skyrim VR na PlayStation VR! Jedno jest pewne – to będzie hit!

Źródło: PlayStation.blog

Autor: | 2017-11-06T22:19:18+00:00 6 listopada 2017 12:37|Kategorie: Gry PS 4, Informacje o PS VR|Tagi: , , , |2 komentarze

O authorze:

Viking
Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Zestaw PlayStation VR Skyrim VR już niedługo w sklepach!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Taki zestaw to bym przytulił. Nowe okulary i gra Skyrim na PS VR. Cudeńko.

Tentacle
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Jak zwykle, najpierw w Stanach a potem w Europie. To jest jakaś paranoja.