-, Video, Zapowiedzi PS4-Złoty God of War opuścił studio Santa Monica!

Złoty God of War opuścił studio Santa Monica!

Miło nam poinformować, że God of War jest już ukończonym tytułem, a pracownicy Santa Monica Studio wysłali właśnie grę do tłoczni, co możecie zobaczyć na załączonym zdjęciu.

Po otrzymaniu „greenlita”, który jest równoznaczny ze startem pracy nad projektem, „ozłocenie” jest drugim, najważniejszym etapem cyklu tworzenia gry. To swoiste uhonorowanie poświęconego czasu i jednoczesny sygnał dla całego świata, że tytuł jest już ukończony. Do wykonania pozostaje już tylko produkcja i wszystkie elementy logistyczne składające się na dystrybucję, tak by gra mogła trafić do fanów.

„Zdobycie złota z God of War znaczy dla mnie bardzo wiele. Była to długa i wyczerpująca podróż pełna uśmiechu, kłótni i zdrowej dawki strachu wymieszanego z wątpliwościami”. Powiedział, dumny z pracy całego zespołu studia Santa Monica, dyrektor kreatywny Cory Barlog.

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

20 kwietnia zbliża się nieuchronnie i wszyscy twórcy z Corym Barlogiem na czele nie mogą się doczekać, kiedy fani będą mogli włączyć grę i przeżyć sami historię, którą oni żyli w trakcie tworzenia najnowszych przygód Kratosa.

„Dziękuję całej branży, która sprawiła, że mogę przedłużać moje dzieciństwo w nieskończoność i zarabiać na życie opowiadając ludziom historie”. Zakończył swój list wzruszony i usatysfakcjonowany Cory.

Najnowsza część God of War opowiada historię Kratosa, który po zemszczeniu się na bogach Olimpu zamieszkał w pełnym niebezpieczeństw świecie nordyckich bóstw, gdzie próbuje wychować syna Atreusa i zmierzyć się ze swoim mrocznym dziedzictwem. Gra charakteryzować się będzie angażującą historią, widowiskowymi walkami oraz bogatym światem inspirowanym nordycką mitologią. Gra ma swoją premierę już 20 kwietnia 2018 roku i będzie dostępna w sklepach na terenie całej Polski. Pełną wypowiedź dyrektora kreatywnego studia Santa Monica można znaleźć tutaj!

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

Autor: | 2018-03-22T20:55:49+00:00 22 marca 2018 17:07|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |6 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Złoty God of War opuścił studio Santa Monica!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Tak, tak i jeszcze raz tak. Jak nie wygram gry w waszym konkursie to na pewno kupię w dniu premiery:)

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14
Ocena :
     

Mamy Gold i GoW gotowe do premiery:)

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Złoto oznacza tylko jedno. Zagramy w God of War 20 kwietnia. Już nie mogę się doczekać.

Flash
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Złotko, złotunio, czyli God of War o czasie. Po raz kolejny będę mógł rozpocząć historię mojego życia!!!

SamurajJack
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

No i mamy potwierdzoną premierę na PS4. A już myślałem, że premiera God of War zostanie przesunięta na kolejne kilka miesięcy. Brawo dla Santa Monica. Moje gratulacje.

VampireGirl
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Ekstra! Czekam na premierę a może pozwolicie mi wygrać w konkursie? Polubiłam stronę Gry4you.