-, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro-Zobacz 15 minut zjawiskowego “Shadow of the Colossus” na PS4 Pro!

Zobacz 15 minut zjawiskowego “Shadow of the Colossus” na PS4 Pro!

Po prawie 13 latach od premiery gry Shadow of the Colossus na PS2 studio Bluepoint Games, stojące za Uncharted: The Nathan Drake Collection i Gravity Rush: Remastered wydaje na świat nową wersję gry, czyli kompletny remake, zamiast remasteru HD!

Jeden ze znanych youtuber-ów kryjący się pod pseudonimem Arekkz zaprezentował 15 minutowy materiał video z początku rozgrywki Shadow of the Colossum na PS4 Pro. Już od samego początku rozgrywki widać ogromne zmiany w oprawie graficznej, efektów świetlnych oraz znaczące zmiany w szczegółach postaci. Wystarczy spojrzeć na kolosa, którego powiewająca na wietrze mechaniczna sierść wygląda naprawdę imponująco. Studio Bluepoint nie tylko postawiło na lepsze efekty wizualne, ale również na większa wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania, które w dużym stopniu wierne jest oryginałowi. 

Źródło: Arekkz Gaming (Youtube)

Zresztą twórcy z Bluepoint niejednokrotnie podkreślali znaczenie oryginalnej wersji Shadow of the Colossum z PS2, która służyła im za szablon tworzenia nowej wersji na konsolę PlayStation 4. Trzeba przyznać, że tak, jak w poprzednich działach studia Bluepoint mamy do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki, które już 7 lutego 2018 roku trafi na konsole PlayStation 4 (na wyłączność).  Powrót do niezwykłych krajobrazów i widowiskowych starć z 16 gigantycznymi kolosami to absolutny must have dla każdego posiadacza konsoli PS4.

Oczywiście grę Shadow of the Colossus w wersji cyfrowej znajdziecie w w sklepie PlayStation Store w cenie 169 PLN. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Autor: | 2018-01-22T16:11:34+00:00 22 stycznia 2018 11:46|Kategorie: Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Viking
Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o