-, Video, Zapowiedzi PS4-Zostań strażnikiem w Tethered na PS VR!

Zostań strażnikiem w Tethered na PS VR!

Mamy nadzieję, że pamiętacie nasz artykuł “Listę gier PlayStation VR wzmocni “Tethered”“, w którym w kilku słowach przybliżyliśmy Wam nową produkcję studia Secret Sorcery! W nowym materiale video poznacie bliżej postać strażnika niebieskich stworzeń nazywanych Peeps. Staje on przed dylematem własnej egzystencji i zastanawia się na sensem dalszej ochrony niebieskich stworzeń przed wrogimi ślimakami. W ciągu dnia małe stworzenia rozbudowują swoje społeczeństwo na podniebnym archipelagu a w nocy stają do walki o własne życie. 

Tu pojawia się nasz bohater, który dzięki duchowej sile kryształów jest w stanie przepędzić liczne siły wroga. Oczywiście gra “Tethered” została stworzoną z myślą o PlayStation VR, tak więc wszystkie czynności wykonujecie przy użyciu okularów do wirtualnej rzeczywistości. Premierę gry na PS VR zaplanowano na 11 października 2016 i ma być jednym z głównych tytułów startowych dla młodszych graczy!

Autor: | 2016-10-17T17:26:36+00:00 2 września 2016 14:21|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o